Skocz do zawartości

Zablokowane Forum wystartowało!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Jak widać udało się wyeliminować błędy, tak więc miejmy nadzieję, że w sobotę (4.06.2004) forum zostanie wpełni skonfigurowane i ruszy pełną parą. Działy są w trakcie tworzenia (potem przyjdzie czas na tłumaczenie języka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Opdowiedz jest prosta. Ile tutaj mamy zwolennikow deplhi'acza? Mało, to moga sobie postowac w dziale inne jezyki. Natomiast z c++ sytuacja wyglada na odwrot, pare osob z nas zna, sa dzialy na stronie, moze beda kursy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe forum rulez!!! Uruchamia się nawet u mnie w szkole (to nieźle). Czy to jakaś optymalizacja kodu, czzy co, ale szybko się wczytuje i dobrze działa. szkoda tylko, że trzeba było tyle czekać. I mam jeszcze jedną sugestię: trzeba udostępnić treść starego forum, bo czasem były tam ważne posty.

 

 

I jeszcze jedno: dlaczego nie ma tematu "Grupy i ich twórczość" ??? To był świetny pomysł, a teraz go nie ma. jeśli nie wiecie jak zrobić adminów z użytkowników tylko do tego tematu, to naraziemoże być bez takich.

 

- Wytrzymamy?

- WYTRZYMAMY!!!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wszelkie kolejne sprawy o jakich piszecie zostaną uregulowane jak admini będą mieli wakacje. Teraz są egzaminy więc wiecie. Sam na razie wchodzę tylko po to by poczytać forum, bo na inne rzeczy nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...