Skocz do zawartości

To The Moon


programista

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem tą gierkę i muszę przyznać, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Przyznam się szczerze, że początek fabuły i grafika w stylu jrpg mnie odpychały na starcie, ale za namową znajomego postanowiłem pójść dalej i strasznie się wciągnąłem. Powiem tyle- było warto. Rzadko kiedy wzruszają mnie filmy, a z grami nie zdarzyło się to nigdy aż do wczoraj. Jak dla mnie fabularnie najlepsza produkcja w jaką miałem okazję pograć. Ponieważ ciągle jestem w lekkim szoku chciałem was zapytać czy graliście i jeżeli tak to jakie wrażenie na was wywarła btw. jak znacie podobne tytuły to polecajcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

grałeś w Cinders? tak nawiązując do poruszających gier, jeszcze nie grałem w to the moon ale od dawna planuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem i też zrobiła na mnie wielkie wrażenie ta historia, poruszająca jak mało która, myślałem potem o tym przez kilka następnych dni :P

 

Jeśli szukasz czegoś podobnego, to spróbuj zagrać w inne gry twórców TTM, nie wiem o czym są, bo nie grałem, ale może też są ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem i też zrobiła na mnie wielkie wrażenie ta historia, poruszająca jak mało która, myślałem potem o tym przez kilka następnych dni :P

 

Jeśli szukasz czegoś podobnego, to spróbuj zagrać w inne gry twórców TTM, nie wiem o czym są, bo nie grałem, ale może też są ciekawe.

No slyszalem wlasnie ze robia kolejny epizod i mam nadzieje ze nie spieprza tego. Ciezko bedzie przebic to zakonczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, ukończyłem podczas jednego posiedzenia, strasznie denerwujące sterowanie ale reszta nadrabia.

 

Hmm, grałeś w Iji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No warto, IMO najlepsza gra zrobiona w GMie, i historia jest tam też właśnie jednym z ważniejszych elementów, koniecznie zagraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...