Skocz do zawartości

Android jak skonfigurować


Trzynasty

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiki.yoyogames.com/index.php/Setup_...dio_for_Android

jest gdzieś tego tłumaczenie?

 

Kilku rzeczy nie rozumiem np: ustawienia w preference - o jaki name alias i password chodzi?

Ale wolałbym całość łopatologicznie po polsku opisane

 

Po przeniesieniu poprzedniego tematu chyba łatwo się domyślić, że następny dotyczący GMS powinien być w tym dziale, prawda? Warn - Uzjel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zainstaluj odpowiednie SDK, podłącz telefon kablem, ustaw zmienne środowiskowe, zeby GM mógł działać, sprawdź czy GM wykrywa SDK i odpal grę na telefonie (zmień na Androida w IDE).

 

Całą instrukcję masz, mam wrażenie, że patrzysz tylko na obrazki a nie czytasz, a jak nie znasz angielskiego, to najwyższa pora się nauczyć - zabierasz sie za rzeczy które najprostrze nie są i wymagają pewnej wiedzy. Jak jej nie masz, nie startuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zawsze swoją odpowiedzią wywołujesz kolejne pytanie - naprawdę mam wrażenie że nabijasz posty :P

co do tematu, jakie zmienne środowiskowe?

@edit może zrób na ten temat artykuł :P

@edit2 rozpakowałem sdk, klikam na manager i nic - wyskakuje dosowe okno i znika.

mam win 8 enterprise x64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To weź słownik i kluczowe słowa przetłumacz.

 

Co do instalacji SDK, to musisz dodać do systemowej ścieżki PATH adres do folderu tools z twojego SDK (tam, gdzie jest ADB) - chociaż nie wiem czy nowa wersja SDK sama tego nie robi - nie mniej jak odpalisz CMD i wpiszesz adb to nie powinie wystąpić błąd, że nieznane polecenie. A reszta wg. tego co na wiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...