Skocz do zawartości

Zablokowane www moja stronka pl


max1996

Rekomendowane odpowiedzi

do: Jaklub

 

i do innych

 

kod który mi podałeś działa ale włancza sie tysiąc przegladarek i łączy się z linkiem do mojej stronki. jak mam zrobić aby otworzyła sie 1 przeglądarka, link połączył sie tylko raz i potem sie już sam nie włanczał( dopóki nie nacisne na link)

 

pomóżcie pliz!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod który mi podałeś działa ale włancza sie tysiąc przegladarek i łączy się z linkiem do mojej stronki. jak mam zrobić aby otworzyła sie 1 przeglądarka, link połączył sie tylko raz i potem sie już sam nie włanczał( dopóki nie nacisne na link)

 

Powiedz gdzie wpisałeś ten skrypt bo nic nie będziemy mogli pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem menu oto część z kodem od działu w którym ma być link:

 

// Loading Menu

 

menu_index=ds_list_create();

ds_list_clear(menu_index);

ds_list_add(menu_index,'Load last game');

ds_list_add(menu_index,'Load whatever');

ds_list_add(menu_index,'< Cofnij');

 

menu_actions=ds_list_create();

ds_list_clear(menu_actions);

ds_list_add(menu_actions,'show_message("Kliknij klawisz Enter...");')tu kod z linkiem);

ds_list_add(menu_actions,'show_message("Kliknij klawisz Enter...");')tu kod z linkiem);

ds_list_add(menu_actions,'menu_name=scr_MenuMain; menu_focus=1;');

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ja pierdykam co to ma być? Bardziej dookoła się nie dało?

Jeżeli otwiera się 100 okien oznacza to jedno - kod jest wykonywany więcej niż raz.

Zatem powinien być dany albo w dowolnym key_press albo mouse_press - wp rzeciwnym wypadku będzie ci się robić jak się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. Max powiedział, że menu robi na skryptach, a grę "normalnie". Domyślam się, że ma obiekty, sprity i tym podobne. Little Fish, jeśli chcesz przegryzać kable, przegryź je Blackmaulowi. Maxa jeszcze można wytrzymać (mimo ortografii), ale Blackmaula, za bezsensowne wyśmiewanie się z młodszych użytkowników, już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czepiam? Przecież ewidentnie widać wyśmiewanie się Blackmaula z Maxa. Może Max sam nie jest bez winy (niepotrzebne przekleństwa - też go obraził, ale to powinien załatwić za pomocą ostrzeżenia mod - nie powinno być kłótni), ale Blackmaul mimo to nie powinien tak odnosić się do nowego, niedoświadczonego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...