Skocz do zawartości

Allienz Beta (Android)


szmalu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Allienz

 

Gatunek: Defender

 

Opis:

Pokażę wam wczesną wersję gry nad którą pracuję, chociaż w sumie bardziej nadaje się do działu zapowiedzi, no ale w sumie "demem" to można jakimś nazwać...

Słowa te kieruję na razie wyłącznie do posiadaczy smartfonów z androidem (na razie, bo może wersja finalna trafi na windowsa jako minigra).

Proszę szczególnie o narzekanie na błędy, żebym mógł poprawić co nieco, no i w sumie dyzmek nieźle wyszedł na krytyce :D

No dobra, przejdźmy do rzeczy.

 

Allienz to gra typu defender, gdzie akcja rozgrywa się na obcej planecie, w innym rejonie wszechświata. Twój statek został uszkodzony i rozbija się, reszta załogi ginie. Na starcie masz tylko stacjonarny karabin maszynowy i musisz przetrwać kolejne fale ataków kosmitów.

 

UWAGA: To jest dopiero pierwsza wersja aplikacji, zawiera tylko 3 rodzaje przeciwników, jedną broń + ulepszenia (wkrótce będzie ich więcej), jedną planetę, a rozgrywka ograniczona jest zaledwie do 16 etapów. Gra jest w ciągłym stadium rozwoju, więc ostateczna wersja będzie całkiem inna i bogatsza w treść.

 

Download:

 

en_generic_rgb_wo_60.png

 

samsungapps.jpg

 

get_it_at_androidpit_bl2.png

 

albo lokalny gm'owy mirror:

 

https://gmclan.org/up8191_4_Allienz_1_0_8.html

 

Rozmiar pliku: ok. 11Mb (muzyka i tak już kompresowana, grafikę jeszcze można)

 

Autorzy:

Programowanie:
no w sumie to ja

Fabuła:
HOHO

Grafika:
ja, wspomagany darmową grafiką z neta

Muzyka:
z jakiejś stronki z darmową muzyką do użytku komercjalnego

Screeny:

 

scr1c5c39.pngscr20cc6c.png

scr3b23ee.pngscr4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przynajmniej masz wytłumaczenie xd Co do samej gry, w porządku, bardzo mi się podoba. Lubię takie proste czasoumilacze. Nie podoba mi się tylko grafika tych robaczków. Nie pasuje do reszty grafiki. Ogólnie oki, czekam na poprawki. A i jeszcze reklama na środku ekranu w menu jest dosyć irytująca. (Tak nawiasem, zarabiasz coś na niej?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się tylko grafika tych robaczków. Nie pasuje do reszty grafiki.

 

Grafiki ulegną zmianie już wkrótce, będę wykorzystywał rendery modeli 3d, wyglądają o wiele lepiej.

 

Ogólnie oki, czekam na poprawki.

 

Mam już w zasadzie przygotowane materiały na update, ale chcę zobaczyć czy jest w ogóle zainteresowanie takim czymś, nie chcę się starać dla samego siebie :D

 

A i jeszcze reklama na środku ekranu w menu jest dosyć irytująca. (Tak nawiasem, zarabiasz coś na niej?).

 

Hmm, teoretycznie powinienem zarabiać, ale na razie jest za mało wyświetleń, nie wiem czy nawet dolara mi się uda zarobić.

A ta reklama jest w którym miejscu? Na środku na samym dole, czy gdzieś indziej? Nie testowałem wersji z reklamą na innych urządzeniach, może coś się rypło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie, gra trafiła wreszcie do Google Play - O tu, więc za kilka dni pojawi się pierwsza aktualizacja (nowa grafika robaków, nowy rodzaj przeciwników, ochronne tarcze, rozszerzenie do 30 etapów).

 

PS Wszystkie linki umieszczam w głównym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...