Skocz do zawartości

Revenge on the gangster


Cordoba

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Revenge on the gangster

 

 

Opis:

 

Jesteś byłym policjantem, nazywasz się Peter, znajdujesz się w domu gangstera, który zabił twoją córkę, bowiem znajdywała się w nie właściwym miejscu, o nie właściwym czasie i została nieszczęśliwie, śmiertelnie postrzelona podczas strzelaniny gangów, byłeś świadkiem tego nieszczęsnego aktu, widziałeś go i nie dorwałeś tylko dlatego, bo chciałeś ją uratować, lecz ona już nie żyła.. Wtedy postanawiasz sobie, że pomścisz śmierć swojej córki. Twój cel jest tylko jeden, dorwać go i zabić.

 

Autorzy:

Programowanie:
Cordoba

Fabuła:
Cordoba

Grafika:
Cordoba

Muzyka:
Cordoba

Screeny:

 

Screen1

Screen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się niezła produkcja na prawdę :) czekam na dalsze informację dotyczące powstawania gry jak popatrzyłem na fabułe , nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z Reirem mojego autorstwa , tylko że ta gra a R.E.I.R to niebo a ziemia w tym że moja gra prezentowała żenujący poziom graficzny i była nieschludnie wykonana ale na przyszłość planowany jest remake który będzie ładnie wykonanym odpowiednikiem pierwowzoru :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czytając fabułę doszedłem do wniosku, że w tytule by trzeba OF na ON zamienić...

 

Cóż, ja z angielskiego nigdy orłem nie byłem, więc mogłem popełnić jakiś błąd... :D A skoro 'gnysek' mówi, że trzeba zmienić 'of' na 'on' to tak też uczynię.

 

jeżeli nie znasz angielskiego to nie próbuj wymyślać angielskich tytułów

 

No, ale dla mnie tytuł po angielsku lepiej brzmi.

 

---

 

Co do samej fabuły, to jeszcze ją trochę doszlifuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas twierdzisz że po zabójstwie zabójcy nasz były policjant chce się zemścić na całym gangu? A żeby tego dokonać sam staje się gangsterem i inwigilując szeregi gangsterów poznaje nazwiska szefów gangów, a wśród nich jest nazwisko jego ojca? I to jego ojciec zaaranżował wszystko w ten sposób aby nasz bohater zabił innych szefów? Zobaczycie że w drugiej części okaże się że jego żona była eksperymentem naukowym!

#teorie #dyzmek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt fabuła nie dopracowana, dlatego też daję trochę poprawioną wersję:

 

Jesteś byłym policjantem, nazywasz się Peter, znajdujesz się w domu gangstera, który zabił twoją córkę, bowiem znajdywała się w nie właściwym miejscu, o nie właściwym czasie i została nieszczęśliwie, śmiertelnie postrzelona podczas strzelaniny gangów, byłeś świadkiem tego nieszczęsnego aktu, widziałeś go i nie dorwałeś tylko dlatego, bo chciałeś ją uratować, lecz ona już nie żyła.. Wtedy postanawiasz sobie, że pomścisz śmierć swojej córki. Twój cel jest tylko jeden, dorwać go i zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...