Skocz do zawartości

Konsola w oknie GM 8


FanXX

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że nie działa asynchronicznie, więc prawdopodobnie zatnie się nawet na poleceniu pause, ewentualnie mogę przerobić.

https://gmclan.org/up7191_4_console.html

 

Może być tak że nie zadziała, po wpisaniu chociażby "time" konsola się zawiesza i trzeba wyłączyć program awaryjnie. Albo coś mi z kompem nie tak. Ale zasada działania jest bardzo dobra

 

A dało by się to napisać w Visual 2012 graficznie? Coś jak by wygląd przeglądarki, górny pasek adresu to pole komend a dół to przewijana lista. Ciekawe nigdy nie myslalem nad tym i ciekaw jestem. A potem ten EXE użyć jako dodatkowe okno do GM na zasadzie API.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy przy emulacji DOS nie będą problemy u innych przy słabszych komputerach. A te małe laptopy będą mieć przechlapane.

Ale ten dll nie emuluje DOS'a tylko uruchamia windowsowy wiersz poleceń (cmd.exe) w niewidzialnym okienku i przekierowuje strumień IO.

 

A dało by się to napisać w Visual 2012 graficznie? Coś jak by wygląd przeglądarki, górny pasek adresu to pole komend a dół to przewijana lista. Ciekawe nigdy nie myslalem nad tym i ciekaw jestem. A potem ten EXE użyć jako dodatkowe okno do GM na zasadzie API.

Nie wiem czy da się umieszczać kontrolki windowsowe w oknie GM'a. Trzeba by sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...