Skocz do zawartości

Zablokowane Głosowanie - Użytkownik


Uzjel

Głosowanie  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Użytkownik

    • ediepl
      4
    • Fervi
      0
    • gnysek
      2
    • HuderLord
      5
    • Jakim
      1
    • Jaklub
      1
    • karolo320
      1
    • kaszan88
      1
    • LionX
      1
    • Nikas
      4
    • Platyna
      0
    • propaganja
      1
    • Shil
      8
    • Threef
      15
    • Utermiko
      3
    • Uzjel
      1
    • ΨΧΞ
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy!

Głosowanie trwa do: 18.01.13 do 23.59

 

ediepl

Fervi

gnysek

HuderLord

Jakim

Jaklub

karolo320

kaszan88

LionX

Nikas

Platyna

propaganja

Shil

Threef

Utermiko

Uzjel

ΨΧΞ

 

Śmiało piszcie na kogo głosowaliście, wraz z uzasadnieniem

Edytowane przez Mimek
co -> kogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewien czy powinienem głosować gdyż przez ostatni rok prawie nie istnieję na tym forum i w związku z tym nie jestem na bieżąco, ale zdecydowałem się jednak oddać głos na Shil. Za to, że można liczyć na absolutnie bezinteresowną pomoc z jej strony, która sprowadza się do czegoś więcej i pochłania dużo więcej czasu niż napisanie jakiegoś, krótkiego rozwiązania problemu w Pytaniach Początkujących. Szkoda, że nie można w takim głosowaniu dać wagi pomocy, bo siłą rzeczy nie nie jest w stanie dotrzeć do takiej ilości osób jak ktoś kto po prostu masowo rozwiązuje jakieś trywialne koderskie problemy innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewien czy powinienem głosować gdyż przez ostatni rok prawie nie istnieję na tym forum i w związku z tym nie jestem na bieżąco, ale zdecydowałem się jednak oddać głos na Shil. Za to, że można liczyć na absolutnie bezinteresowną pomoc z jej strony, która sprowadza się do czegoś więcej i pochłania dużo więcej czasu niż napisanie jakiegoś, krótkiego rozwiązania problemu w Pytaniach Początkujących. Szkoda, że nie można w takim głosowaniu dać wagi pomocy, bo siłą rzeczy nie nie jest w stanie dotrzeć do takiej ilości osób jak ktoś kto po prostu masowo rozwiązuje jakieś trywialne koderskie problemy innych ludzi.

:lubieto:

Podobnie mogę powiedzieć na temat Wojzaxa. I rzeczywiście JA nie postrzegam w tego jako "Najbardziej Pomocny Użytkownik", a jako "Najlepszy Użytkownik". Obiecałem że rozdysponuję kodem do 8.1 który wygrałem 2 lata temu i organizując GMDuel wniosłem trochę życia na forum. To się okazało strzałem w dziesiątkę. I jestem z tego zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, muszę się wypowiedzieć widzę, wobec tego co zaistniało! Dzięki Wam za miłe słowa.

Trochę się przestraszyłam. Teraz mam wyrzuty sumienia, bo wiem, że nie wywiązałam się z wielu obietnic. :/

Sama nie wiedziałam na Kogo zagłosować, bo osób pomocnych w moim odczuciu, pomocnych dla mnie, jest bardzo dużo, nie wszyscy stąd, a dużo spoza tej listy - ale głosowanie ma być na pomocnego użytkownika ogółem, więc postanowiłam się bardziej zdystansować do tego wyboru i to też bardzo trudne, bo się nie znam na programowaniu nic a nic, więc poza tematem galeria grafik niewiele to ogarniam - tyle co w zapowiedziach, demach, grach. Ale ostatecznie - Threef. :) On zawsze pisze w sposób konkretny i opanowany, często rozjemczy, nie wiem do końca czy na temat, bo nie zawsze rozumiem, co pisze, ale ludzie Mu dziękują i ja też zawsze dostaję pomocna odpowiedź, więc tak. No i nie brzydki jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On zawsze pisze w sposób konkretny i opanowany, często rozjemczy
Wild mammal appeared

nie wiem do końca czy na temat, bo nie zawsze rozumiem, co pisze, ale ludzie Mu dziękują
Critical hit taken.

zawsze dostaję pomocna odpowiedź
Battle won!

No i nie brzydki jest :P
Thanks to recent actions player EGO raised by 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Shill bo zupełnie bezinteresownie i z nienacka zaproponowała ######stą pomoc (do dzisiaj się nie odwdzięczyłem swoją drogą! ale doceniam niemiłosiernie i zapisane mam w serduchu ;) ) i w ogóle to jest najsympatyczniejsza z was, o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ediepl, ostatnio mi pomógł i kiedyś również pomagał , była opcja na Threefa ale on już ma za dużo głosów : D

 

A nie zasłużył na kolejny? ;) Ja też oddałem głos na Threefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...