Skocz do zawartości

Szukam gry/piosenki/filmu/książki/czegokolwiek


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Pamiętam starą grę na NES, widok był jakby z trzeciej osoby, zza pleców(mam wrażenie że nei zawsze tak samo to wyglądało) jechało się jakimś pojazdem.. samochodem lub motorem. Było paliwo, jak się skończyło to był koniec.

Pamiętam że kiedy był ten obraz z trzeciej osoby w tle nieba widać było z czasem zbliżające się obiekty jak budynki lub coś. Pamiętam że najdalej jak dojechałem to prawie ukończyłem poziom w którym w tle ukazywała się statua wolności.

Pomożecie mi to odnaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie gierka, której szukam. Tak jak wcześniej wspomniałem w trybie w którym kierujemy postacią ( chyba z karabinem/pistoletem) widzimy ją od góry. Dodatkowo zdobyte przez nas klucze służą do otwierania pomieszczeń.

Tyle sobie przypomniałem. Grałem w tą gierkie bardzo dawno temu. Nie wiem czy to pomoże ale ta gra była jedyną na tej dyskietce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szukam tytułu filmu, w którym główny bohater był w jakimś obozie wojskowym, czy czymś temu podobnym, nie lubił jakiegoś wyżej postawionego typa, więc trenował się w (chyba) boksie aby wziąć udział w walce z nim na tej samej wadze, a pomagał mu w tym taki grubas, który miał najgorsze wyniki i potem odpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annapolis ?

 

 

Szukam filmu, w którym główny bohater jedzie z dziewczyną samochodem przez jaką drogę w pustyni, i na drodze napotyka jakiegoś pobitego człowieka, zabiera go ze sobą. Później dowiadujemy się, że dziewczyna która jechała z nim samochodem nie istnieje. Na sam koniec dowiadujemy się, że ten pobity koleś to właśnie ta sama osoba, która go zabrała, czyli główny bohater który jechał samochodem. Trochę to pogmatwane ale taki właśnie jest ten film :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie i panie!

 

Nie było mnie lata, mam nadzieję że tęskniliście, o ile ktoś mnie pamięta. Dyzmaken jeszcze tworzy?

 

Do rzeczy. Właśnie wygrzebałem wspomnienie ze swojego umysłu. Ta gra była EPICKA. Przynajmniej dla mnie mającego jakieś 5 lat, może więcej.

 

Arkanoid. Wiadomo, odbijanie kulki i rozwalanie kafelków. Pamiętam że było dość dużo różnych efektów (bonusów typu rozszerzenie paletki) i cała masa poziomów. Najważniejsze: po rozwaleniu kafelka rozsypywał się on w popiół i spadał na dół, gdzie się zbierał, nie pamiętam jednak co go stamtąd usuwało. Paletka czy ta belka czy co to tam jest poruszała się w dwóch osiach, górny limit pokazywała jakaś taka linia. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jeśli tak, to na porządku dziennym było odbijanie wielu kulek na raz.

 

Jest to zdecydowanie gra mojego dzieciństwa, liczę na Was kochani użyszkodnicy! <3

 

Edit:

Jednym z ważniejszych bonusów była bomba atomowa która rozsypywała wszystko w drobny mak drżąc ekranem i wydając diabelski krzyk

 

Edit2:

Mój brat twierdzi że było tam 100 etapów, a grę mieliśmy z jakiejś gazetki czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Annapolis ?

 

 

Szukam filmu, w którym główny bohater jedzie z dziewczyną samochodem przez jaką drogę w pustyni, i na drodze napotyka jakiegoś pobitego człowieka, zabiera go ze sobą. Później dowiadujemy się, że dziewczyna która jechała z nim samochodem nie istnieje. Na sam koniec dowiadujemy się, że ten pobity koleś to właśnie ta sama osoba, która go zabrała, czyli główny bohater który jechał samochodem. Trochę to pogmatwane ale taki właśnie jest ten film :thumbsup:

 

Właśnie znalazłem ten film: Mroczna Kraina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba nie o tę grę chodzi, ale jeszcze dokładniej sprawdzę.

 

Mnie przychodzi do głowy tylko Awolnation grane przez cewki tesli, też niezłe i bez wokalu. Czasami z nudów słucham na YT tego chłamu, więc jeśli mnie sugerowane filmy wyniosą na coś takiego to na pewno napiszę (y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o dosowy tytuł z zapętlającym się 4 poziomem

http://www.dosgamesarchive.com/download/mario/

 

ewentualnie mario forever buziola, bo też swego czasu popularne w naszym pięknym kraju było

http://www.cda.pl/download/10672d/Mario-Forever

 

jeśli nie to to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
:D mam zaciesz na ryju, z tym ze moja wersja nie miała menu :sp_ike:

dzieki wielkie

http://cd.textfiles.com/cdaction/cdaction05b/MARIO/

Z płytki CD-Action.

 

EDIT 23.IV.2015: Muszę to napisać: W rzeczywistości gra nazywa się zupełnie inaczej, a podlinkowana wersja to jej spiracona przeróbka. Tu szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam soundtracku z Black & White, bardzo przypominał
Ale gdzie? Na której wyspie? W jakim kłeście? Bo jestem naprawdę fanem B&W i odkryłem tam niezwykłe metody bycia dobrym bogiem (a przynajmniej tak się wieśniakom wydawało ;P), więc znam wszystkie sceny, ale bez dokładnych informacji nie da się powiedzieć. A ta melodia mi nic nie przypomina prócz śpiewających kamieni na trzeciej wyspie i smutnej ogólnej.

 

EDIT: lol a chciałem wejść i napisać to se szukaj xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...