Skocz do zawartości

FARE


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Prace nad projektem ,,FARE'' idą w najlepsze mam już skończony drógi epizod odbywający się

w zimie gra powstaje już czwarty miesiąc a będzie powstawać jeszcze przynajmniej z trzy

, cztery kolejne , teraz przygoda w niebezpiecznych krainych wzorowanych na jungle potem

epizod bonusowy , time triale , trening i poprawki przy wykończeniu gry można się będzie

spodziewać około sierpnia bądź października od tej chwili projekt jest niespodzianką

dopiero pare tygodni przed premierą ujrzycie trailer zapowiadający , proszę o uzbrojenie

się w cierpliwość i oczekiwanie bo chyba będzie warto.

 

ponad to gra ma drógie dno prócz szukania legendarnego zamku nasz bohater dowie się

o mitycznej pochodni co ma ona wspolnego z zamkiem i jego mieszkańcami , i czy miejsce

w którym się on znajduje jest naturalnie stworzone przez Boga czy też cybernetyczną

półapką i wizualizacją zagrając poznasz wiele sekretów i przeżyjesz niesamowite przygody.

 

 

 

co do grafiki posłuchajcie to nie jest celowo ja tworzę grafikę taką jaką mam w wyobraźni , w grze wygląda na prawde

inaczej a screen jak to screen , zobaczycie sami na własne oczy podczas gry i wtedy ocenicie , objecałem sobie yż

jeżeli gra nie zdobędzie takich not po premierze jak sobie wymarzyłem , to odchodze od tworzenia ponieważ , będzie

wyglądać na to że nie dotrzymałem danego wam słowa , staram się jak mogę ta gra to moje być albo nie być , wszystko się roztrzygnie po premierze która jak już mówiłem za trzy , cztery miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...