Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2012 - Dyskusja


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Wojo Raczej to nie ty :)

 

Dobra, nie chce mi się wszystkiego czytać, Uzjel:

Jeśli wywalisz zasadę, że tylko gry z GMa mogą brać udział, ale możesz dodać, że tylko gry niekomercyjne mogą brać udział (to bardziej logiczne, żeby Cinders nie pozamiatało wszystkiego, i żeby nie było, że na RM mi zależy) to z waxxem sponsorujemy nagrody dla pierwszych miejsc z kategorii zapowiedzi i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo spinam się mniej więcej przez coś zbliżonego do tego co masz wpisane na sygnie :)

Żarty kończą się z pojawieniem się dyskryminacji. Wiem, że trollowanie polega na tym, ale taki post powinien zostać skasowany a moje zaraz po nich, żeby nie było śladu po czymś tak głupim.

 

Edit:

Wojo zmienił sygnę i to nie fair :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sygnatura to cytat z GTA 2 :P. Jakoś mi tak utknął w głowie :P. Człowiek to człowiek niezależnie od koloru skóry. Ale czasami przesadzają na każdym kroku przez co ludzie ciemnej karnacji wszystko uznają za rasizm. A najlepsze w USA jest to ,że czarnoskóry raper nawija w piosenkach I'm a nigga ( Jestem czarnuchem ) , a oburza się gdy go ktoś nazwie czarnuchem :P. Ale ja nikogo w ten sposób nie mam zamiaru nazywać.

EDIT: GmClan - Dyskusje o środowiskach programistycznych schodzą na temat rasizmu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ok, fajnie, nagrody do wyboru oboje zwycięzcy (kategorie Gra i Zapowiedź):

> Torchlight II + Dead Pixel [sTEAM]

> Chivalry: Medieval Warfare + Dead Pixel [sTEAM]

> TOWNS + Ace of Spades [sTEAM]

> Cinders

> 3620 RP w League of Legends

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
"> 3620 RP w League of Legends"

Hahahahaha #ludzie kupujący skórki

 

Śmiesznie to wygląda :P .

#wydałem_milion_na_skorki :crying:

 

a nuż ktoś będzie tak wolał, zawsze jest opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za narobienie tu bałaganu.

Przepraszam też użytkownika tramur za to jak podszedłem do tej zbędnej dyskusji. Nie powinienem był oceniać, a za słowa "zmiażdżyłbym" jest mi okropnie wstyd. Są różnice w naszym zdaniu, ale to nie upoważnia mnie do takiego zachowania, zwłaszcza, że forum pełne jest młodszych użytkowników, którym ja jako starszy powinienem dawać dobry przykład.

 

Różnica zdań jest, ale rozmowa była dość niepotrzebna (zwłaszcza w tym temacie) a jeśli już, to opis taki jak dał Sernat. Kilka argumentów dlaczego nie GM i już. Zgadzam się, że GM rzuca kłody pod nogi, ale i tak uważam go za dobry wybór. Jeśli ktoś uważa inaczej, to trzeba uszanować taką decyzję. Albo przejść obok obojętnie, bo co za różnica w czym pracuje ktoś tam.

 

Van ANtY skąd ta hojność? Na własne mieszkanie, dom oszczędzać byś zaczął :lol: Miło wspominam Tazosy, ale wracając do nich myślami i uzmysławiając sobie ile ich miałem.. Z przedpokój w centrum miasta na nie wydałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ogarnij się. Można bez przekleństw !? Jak komuś się wymsknie to ban na miesiąc a tu widać administracja korzysta z przywilejów i rzuca mięsem. I weź tu chłopie bądź przykładem jako administrator. Wstyd mi za ciebie

Ale czy warto używać zacofanego game makera w dobie gier takich jak battlefield 3 ? Game Maker nigdy nie zajdzie do tego poziomu. O Prostym Counter Strike nie powiem. Jak ktoś chce sobie w tym robić grę to niech robi ale musi liczyć się z faktem ,że stojąc w miejscu daleko nie zajdzie.

Itd.

Kto jeszcze zauwazyl ze Wojo pisal sensownie tylko jak konczyl post ikonka pirata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Van ANtY skąd ta hojność? Na własne mieszkanie, dom oszczędzać byś zaczął :lol:

Spojnie, o tym też myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale xenon nie jest grą :P

 

ale gry na nim juz sa ;>

szykuje jakas fajna armate z racji, iz schroomsy musza poczekac na dokonczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak w ogóle ktoś mógł nie zignorować le małpiej twarzy?

2. Co, jeśli ktoś wygra te cośtam do LoLa, a nie ma LoLa? Nie dostaje nic?

3. Wiem, że wszystko już ruszyło, ale może dać po prostu gry z GMa i innych środowisk oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
1. Jak w ogóle ktoś mógł nie zignorować le małpiej twarzy?

2. Co, jeśli ktoś wygra te cośtam do LoLa, a nie ma LoLa? Nie dostaje nic?

3. Wiem, że wszystko już ruszyło, ale może dać po prostu gry z GMa i innych środowisk oddzielnie?

2. czytanie ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...