Skocz do zawartości

Bonfire


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Gracjana da radę, Kasia porobi jej szkice fajne, animacje proste we flashu zrobicie to ona z takich gotowych poz postaci już wyrysuje. Owszem to nie robota na 5 minut, ale wierzę w was. Na próbę mozna istniejący jakiś asset przerysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie plan jest taki, że Gracjana machnie coś testowego i zobaczymy jak to idzie. Jak będzie git, to bardzo mocno rozważymy wskrzeszenie ArcMagi, bo to fajny projekt, sporo ludu czeka, a do tego mamy ochote na coś, co możemy zrobić sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

Postacie mi się na 2 dużo bardziej podobają, ale to już od dawna mówiłem, ale potworki z 1 są lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miecz ma uderzać w tego kretoszczura(czy co to tam jest) trochę później niż postać wyląduje? Bo leciutko śmiesznie to wygląda, jak wojownik naskoczy na to coś (które jest odrzucane do tyłu) a dopiero potem uderza bronią.

Poza tym co napisałem wyżej, wszystko jest fajne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zdecydowanie machnięcie mieczem jest za późno. Powinno być praktycznie w momencie lądowania, albo własnie już w trakcie lotu (tak w 2/3). Albo nawet mogło by być tak, że w połowie drogi miecz jest w 1/2 drogi do ataku, a jak się ląduje to ta klatka co teraz, ale to wymaga jeszcze dodania kolejnego sprite'a, więc więcej roboty. Graficznie fajnie, ale timing jeszcze lekko kuleje i na pewno da się go na kilka fajnych sposobów poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Co zabawne - mam już taki cross-fade w trakcie skoku w sekwencji skok->lądowanie, ale o ataku jakoś nie pomyślałem i też dopiero na powtórzonym milion razy gifie zauważyłem, że to nie daje rady :).

 

Tak czy inaczej - dzięki wielkie za feedback. Poprawię i dam Wam nowego gifa do oceny.

 

W ogóle, kurde, jak mi się miło wraca do tej gry! Przynajmniej faktycznie mam jakieś fajne rzeczy do rozkminki, zamiast robienia za koretkto-redakcję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samej redakcji to faktycznie kogoś po prostu zatrudnimy, ale na razie jestem niestety potrzebny, żeby sprawdzać strukturę scenek, robić poprawki, wstawiać customowe efekty/animki i takie tam. Ogólnie straszna harówa całe to Solstice :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...