Skocz do zawartości

Solstice


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Musisz przewinąć stronę z bundlem do dołu. $1,730,217 na tę chwilę, więc przez 7 dni te 2miliony może się udadzą. YYG sprytnie zrobiło, bo najpierw jak wystartował bundle to napierdzielali info na twitterze i FB (osobno YYG, osobno pracownicy, osobno ludzie których gry tam trafiły), a dopiero po kilku dniach jak zwolniło wysłali newsletter - co pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale YoYo na rozwój kasy nie brak, bo należą do Playtech i z tego co wiem zatrudniają prawie 30 osób w stosunku do 10 które było jak ja tam pracowałem. Kurs giełdowy Playtecha znajdziesz tutaj: http://www.bloomberg.com/quote/PTEC:LN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja tak czuję, że nowa wersja jest bliska i ten bundle to jest ostatnia okazja, żeby jeszcze zebrać jakiś hajs na obecnej wersji, bo za chwilę nikt już jej nie kupi. Promocje 50% na jakiś moduł są praktycznie bez przerwy, więc to była chyba ostateczna wyprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Czemu nie? Ja tak korzystam z kilku rzeczy już i zamiast płacić 1000zł wolę 20zł miesięcznie.

 

Btw. nie wiem TeeGee czy mówiąc o samej becie nie powiedziałeś za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary numer. Dla przykładu w Humble Game-Making Bundle był dołączany program do pixel artu - Pro Motion w wersji 6.5. Nieco później wydali najnowszą wersję NG do której można było kupić upgrade licencję po niższej cenie, ale sęk w tym, że nie obowiązywała ona tych, co dostali ją z bundla. Jednak ostatnio się zreflektowali i upgrade dotyczy każdego.

 

Ciekawe jak YoYo postąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? Ja tak korzystam z kilku rzeczy już i zamiast płacić 1000zł wolę 20zł miesięcznie.

 

Btw. nie wiem TeeGee czy mówiąc o samej becie nie powiedziałeś za dużo :)

 

Bardzo możliwe, ale o becie słyszałem wcześniej w sieci, więc to chyba tajemnica poliszynela :P. I też niestety wątpię, żeby to było 20 zeta miesięcznie - już szybciej 20-30 dolków. No ale tego to pewnie jeszcze oni sami nie wiedzą - pożyjemy, zobaczymy.

 

 

Tymczasem pod koniec bundle trochę przyspieszył - już prawie 2.4mln i nadal leci. Obstawiam, że zatrzyma się na 2.5-2.6, a to serio DUŻO więcej niż zakładałem. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary numer. Dla przykładu w Humble Game-Making Bundle był dołączany program do pixel artu - Pro Motion w wersji 6.5. Nieco później wydali najnowszą wersję NG do której można było kupić upgrade licencję po niższej cenie, ale sęk w tym, że nie obowiązywała ona tych, co dostali ją z bundla. Jednak ostatnio się zreflektowali i upgrade dotyczy każdego.

 

Ciekawe jak YoYo postąpi.

 

Nie pamiętam żadnych darmowych upgreadów yoyo :P więc masz odpowiedź na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żadnych darmowych upgreadów yoyo :P więc masz odpowiedź na swoje pytanie.

Za yoyo może nie, za czasów Overmarsa były konwertowane klucze.

Ale moje pytanie brzmiało czy wprowadzając ewentualne niższe ceny za upgrade YoYo nie będzie dyskryminowało humblowych posiadaczy nie dając możliwości upgrade'u akurat im ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to się trochę zmieniło. Przy bardziej niszowych gierkach można było liczyć na równe sprzedaże w środku stawki. Teraz nawet one podlegają zasadzie "hit or shit", bo po prostu jest większy tłok, algorytmy Steama bezlitosne, a monopol Valve bliski 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Uzjel promuje ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...