Skocz do zawartości

Ciekawe linki


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkim tym którzy nie wierzą w stworzenie świata przez Boga(ale nie tylko!) chciałbym polecić film pt "Bóg Cudów". Wypowiadają się w Nim naukowcy,astronomowie i doktorzy którzy do tej pory nie przyjmowali do wiadomości że Świat mógł zostać wykreowany przez Kogoś.. Bardzo się zdziwiłem ponieważ w zasadzie każdy z nich jest także ewolucjonistą, raczej był bo to się zmienia. Wraz z postępem technologii rozumieją że powstanie czegoś z niczego- czegoś samoistnie NIE jest możliwe. To świadczy o prymitywnym uporze nie popartym dosłownie niczym. Film opisuje główne przymioty Boga które widać w otaczającym Nas świecie. Nie chcę prowokować do kłótni.. Niech każdy obejrzy i sam przemyśli o czym jest tu mowa. Nie występują tu żadni duchowni itp. Sama nauka która nas otacza. Ja kupiłem film na allegro i wszystkich do tego zachęcam:)

peace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale możecie też np. śmiać się ze spadającej popularności linuxa...!
Wpisz sobie kolejno: php, perl, python, ruby, c#, java, c++, lisp, erlang, scala, fortran. Widzisz gdzieś wzrosty? Praktycznie wszystko idzie w dół, ale przecież nie oznacza to spadku popularności języków, bo niby kosztem czego, spadkiem zainteresowania programowaniem w ogóle? Tak samo jest z linuksem. Akurat tutaj myślę, że jest to spowodowane większą świadomością oraz mnogością i popularnością serwisów tematycznych, powodujących coraz mniejszą potrzebę odwoływania się do googli. Do tego dystrybucje są bardziej łopatologiczne i przyjazne zwykłemu użytkownikowi. Ubuntu zaś zanotowało wzrost w dłuższym okresie czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Filar Społeczności
Kurde! Ten filmik nie miał zaprezentować gumki. :o

Chodziło o grafikę a'la "MineCraft". :P

 

Po polsku:

Rozumiem, że zeskalowany, kolorowy kwadrat to grafika ala minecraft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLSTREFA Młoda strona typu youtube

hmmm, mi to wyglada na strone typu blog z nadmiernymi pokemonowymi przeszkadzajkami uzytkowania strony ktore sa przeciez niezbedne bo diabelek z napisem lol spadajacy z gory strony to podstawa nowoczesnych stron www i stworzona przy pomocy kreatora ze strony http://streemo.pl/Portal/Default.aspx

 

toz to yyoutube! on tez byl z szablonu, ma forum, "przeszkadzajki" typu diabelki(na laptopie maja 0,5fps), na glownej sa wiadomosci dodane przez admina i podstawa tegoz serwisu jest wstawianie na niego zdjec i linkow do filmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...