Skocz do zawartości

Ciekawe linki


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

muzyka zniechęca.

Poza tym równie dobrze mogliby się zająć ścianami zniszcoznymi sprejami typu

"rudy ku**a, ssijcie pały, arka gdynia, a nie bo lechia gdansk!" i namalowac na nich cos naprawde konkretnego, ladnego, jak przy Tesco na Gdynii Chyloni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jurij Bezmienow - Jak zniszczyć państwo?

 

Bezcenny wykład o tym, jak rozkłada się w pył nawet największe mocarstwa bez użycia broni.

 

Jak przejdzie się przez pierwsze 5 minut, nie trzeba będzie namawiać do obejrzenia reszty (siedem części, w sumie jakaś godzina ;)).

 

Dodatkowo polecam Sztukę wojenną Sun Zi, o której mowa w pierwszej części, pewnie gdzieś błąka się po necie :). Dialektyka chińska może być z początku trudna do zrozumienia, ale warto tak czy inaczej się zapoznać z tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako że nie chcę zaśmiecać ekonomią wątku o wyborach, to polecę lekturkę do przeczytania na temat historii ekonomii (ciekawe).

 

Kim właściwie był ten Adam Smith?

Skąd własność?

 

Polecam wszystkim tym, którzy nie mają wykrystalizowanego poglądu ekonomicznego (głosowałeś bez tej wiedzy?) oraz własnego stanowiska w podstawowych kwestiach. Ci, którzy mają coś do powiedzenia na ten temat, będą mieć okazję zrewidować swoje poglądy. Od siebie polecam także dzieło Rothbarda, w polskim przekładzie trzyczęściowy podręcznik Ekonomia Wolnego Rynku - wszystko wyjaśnione klarownie i przejrzyście. Na próżno szukać traktatu podobnego rozmachu w szkole neoklasycznej (nawet u Miltona Friedmana!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy ktoś to dał ale ja mam ciekawą stronkę do dorabiania. Wystarczy , że włączysz banner i pozapraszasz znajomych.Czasochłonne ale słyszałem , że niektórzy zarabiają od 200$-300$ miesięcznie.

 

Jak chcecie mi pomóc link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=501904

A jak nie to macie do strony głównej http://pl.20dollars2surf.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

W sumie podziw, że chciało im się kręcić coś takiego, ale brak jakiejś pointy/przesłania. No i później się coraz gorsze robi.

 

Ładna praca kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...