Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Praca Chella wyglądała tak:

OK, ja moze zbytnio nie zablysne moim planem bo 99% mam na kartce

w kazdym razie

rok blizej nieokreslony, ziemianie robia mechy na potege bo juz ich nie ogranicza technologia

owych mechow uzywaja do podbijania innych planet

caly smaczek gry ma polegac na mozliwosci zbudowania prawie jakiegokolwiek mecha z czesci zrobionych przez siebie badz sciagnietych z czegos w rodzaju steamowego workshopu

mam nadzieje ze ogarne online, bo fajnie byloby nawalac sie z mechami-obroncami planet

 

Pracę HuderLorda widać stronę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4uBHeOU.png


A więc już po wszystkim! Zwycięzcą okazał się HuderLord któremu gratuluję!
Przydałoby się napisać jakieś post mortem, ale nie jestem w stanie. Teraz wiemy że konkursy 1vs1 nie mają za bardzo sensu. :P Konkurs zabrał nam trzykrotnie więcej czasu niż zakładałem, wiele osób rezygnowało z pojedynków, ale powstało też wiele świetnych gier! Z mojej strony mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Niedługo (za rok? dwa? :rolleyes: ) zrobię podsumowanie wszystkich gier.
Dziękuję wszystkim za udział!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście teraz jak się zbliżają wakacje i nie mam 125 zagrożeń jestem pewien że nie tylko ja ale i wielu nie-pracujących gmclanowiczów miałoby czas i nie musiałoby się poddawać. Zapewne jedynym warunkiem by była lepsza organizacja, aby wszystkie pojedynki danej rundy konkretnej drabiny działy się jednocześnie i miały te same terminy(ewentualnie cokolwiek innego co by przyspieszyło sprawę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to że dogadywałem się z każdym kiedy mu pasuje i to że pojedynki niebyły w tym samym czasie pozwoliło wielu osobom na zajęcie się konkursem. Inaczej mielibyśmy jeszcze mniej gier. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Ooo wspomnienia wracają. Turniej był zacny, szkoda, że więcej takich nie ma... Dzięki Huder, bo pobrałem sobie parę gierek... Ogromna moja prośba jest taka, że jakby ktoś miał Wurmer, takie moje ala worms i liero to proszę żebyście podesłali, bo przydałoby mi się to jako baza nowego projektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...