Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że skoro to pojedynki 1v1 to frekwencja musi być 100%

Co innego gdyby było np na grupę 4 osób 1 temat i między nimi by odpadał najgorszy. Potem dopiero te grupy by się zmniejszały. Już by to wyglądało inaczej tzn. prawdopodobnie lepiej :D

W finale dopiero był by ten tytułowy duel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę wszystko aktualizować i nie mogę znaleźć żadnej z gier z pojedynku I am vader vs Huderlord. Poza tym nie wiem która z gier pojedynku "Niekończąca się mapa ( lub zapętlona)" jest lepsza.

Huderlord zrobił piękne tech-demo silnika w 3D, ale nic poza tym. Sheriff99 zrobił za to trudną, ale grywalną i banalną grę. Problem jest taki że nawet nie wiem czy obie gry mają nieskończoną mapę. :) Ale to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżające się pojedynki:

Elevator vs Sunflower - Prosty temat, sporo pomysłów... ale możecie utknąć z grafiką. Jak pisałęm wcześniej, chciałbym dać wam 48h, z możliwością przedłużenia jeżeli do tego czasu będziecie oboje mieli coś ciekawego.

Chell vs Huderlord - Trudny temat, głęboka studnia pomysłów z której mam nadzieję coś wyciągniecie. Co powiecie na podobny układ, z tym że pierwszą wersję gry macie pokazać do końca tygodnia? I zaczynacie zaraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję o przedłużenie terminu na podstawie tego, że coś tam próbuję robić tylko czasu specjalnie nie miałam, a Threef chyba powiedział, że jak będzie coś wyglądało obiecująco, to może przedłużyć z tych 48h. Ogólnie to gra ma być Tower Defensem/Attackiem, w którym do naszego komputera przychodzą wrogie pakiety, i trzeba się przed nimi bronić (wieżyczka po prawej), a w ostatecznym rozrachunku pokonać przeciwnika (szereg shurikenów na dole), produkując swoje pakiety w fabryczce koło naszego węzła. Ogólnie tydzień będę mieć dość narwany (ostatni projekt w semestrze oddaję dopiero w piątek, a nie sądzę, żebym napisała to przed czasem), więc i tak chyba Elevator będzie miał nieco fory. >.< Naprawdę nie miałabym nic przeciwko przedłużeniu nawet o tydzień, zwłaszcza, że historia zna takie przypadki (vide koty), a póki co jeszcze nawet Huder i Chell nic nie zaczęli.

Elevator też swojego projektu specjalnie nie skończył, a zaczął, więc mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko. ^^'

Screen (wyedytowałam, bo w poprzednim screenie nie było wieżyczki)

 

 

A gra ma się nazywać #Shuriken++.

 

---EDIT---

Widzę, że Elevator się zgodził na jakiekolwiek przedłużenie! ^^

To jak, tydzień? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu róbcie. Jak uznacie że gra jest wystarczająco dobra to dajcie mi znać na PW/GG. Jedyny warunek jest taki że macie pracować nad grą którą pokazaliście. I bez przeginania żeby to nie był miesiąc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...