Skocz do zawartości

Szafki na szyfr


CTRL

Rekomendowane odpowiedzi

oferta-01.jpg

 

Witajcie!

 

Wpierw zapytam czy mnie zgnoicie za coś takiego, bo jeśli to łamie regulamin, podchodzi pod kradzież lub piractwo to od razu wywalić. Ale wątpię w to.

 

Ciekawi mnie jak zrobić urządzenie do automatycznego łamania szyfru takich szafek metodą brute-force, czyli poczynając od 0000 iść wyżej, 0001, 0002, 0003.

 

Nie chcę mieć czegoś takiego aby zrealizować swój plan zniszczenia świata (chociaż w sumie to tak) tylko z ciekawości, jak by coś takiego działało, ewentualnie zrobić koledze jakiegoś psikusa.

 

Musiały by tam być jakby łopateczki lub zębatki które poprzez ruch silniczka przekręcały by się. Myślałem też nad systemem podobnym do zegarka, 0000 przekręcało by się cały czas, a 0000 tylko co 10 ruchów tego poprzedniego rzędu jedności

 

Czy ktoś umie robić coś takiego? Czy powinienem stawiać na system zębatek i silniczek, czyli tak bardziej mechanicznie, czy wykombinować elektroniczny układ czarodziejskich kabelków? Na tym drugim nie znam się jeszcze bardziej niż na pierwszym.

 

Planowałem przygodę z elektroniką, ale nie wiedziałem jak zacząć. Czy ktoś poleci coś w stylu zestawu małego elektyka?

 

Pozdrawiam Was! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Po wpisaniu poprawnego kodu trzeba przekręcić to czarne coś w górę. wystarczy cały czas naciskać na to, aż w końcu się otworzy. jak ręcznie bruteforcuję szafkę, jedną ręką cały czas trzymam tę wajchę do otwierania a drugą przekręcam numerki

 

Jak się uda to nagram filmik żeby pokazać jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...