Skocz do zawartości

[GMHTML5] Zablokowana treść strony


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zrobiłem sobie w GMHTML5 baner na stronę www. Wszystko działa tak jak ma działać poza tym, że cała zawartość strony została jakby zablokowana do kopiowania czyli nie mogę obecnie skopiować do schowka zaznaczonego tekstu na stronie (w sumie to akurat mi nie przeszkadza), nie działa menu kontekstowe pod prawym klawiszem oraz co najbardziej istotne to nie mogę wpisywać treści w pole formularza wyszukiwarki (konkretnie google cse).

Trzeba coś zaznaczyć w opcjach gm html5/studio aby odblokować treść strony? Najbardziej zależy mi na tym aby móc używać wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji (wciąż). Ale możesz wyświetlać grę w iframe, jak yoyogames: https://apps.yoyogames.com/wordsearch/play

 

Akurat mój przypadek to nie wstawianie gry tylko główny baner strony. Hmm, używanie iframe od lat jest tępione (chociaż html5 ponownie wprowadza ten tag).

"Wciąż" oznacza, że w yoyo ktoś myśli nad tym aby coś z tym zrobić czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No ja proponowałem, ale cisza w eterze. Iframe jest zgodny z HTML4/5 więc nie ma co marudzić ;) Deprecated jest w XHTML, ale na razie nie słychać nic o nowych wersjach - jak XHTML powstawał to internet wyglądał inaczej. Framesetów jedynie się pozbyto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...