Skocz do zawartości

Gitara, wzmacniacz i podłoga.


Bosu

Rekomendowane odpowiedzi

Od piątku przeszukuje internet, przeczytałem instrukcje po kilka razy, napisałem na forum dla gitarzystów (nie zapowiada się żeby odpisali) ale ciągle nie znalazłem odpowiedzi, a wiem że jest tutaj trochę gitarzystów dlatego zwracam się do was z pytaniem.

 

w piątek pojawił się w moim domu behringer LX1200H i sterownik FCB 1010. Sprzęt u sprzedawcy i później u mnie w domu działał jak trzeba, jednak jako że był to używany sprzęt skalibrowałem sterownik i przywróciłem fabryczne presety w głowie.

No i tu zaczęły się schody. Teraz FCB nie działa tzn. niby diody nad pedałami i przyciskami się świecą jak trzeba, ale co bym nie wcisnął na podłodze to nic się nie zmienia. Mam nadzieje że po prostu ja nie umiem tego włączyć, dlatego proszę o pomoc.

Jak nie wy to już nie wiem kto może mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki - dobry wybór. łatwe do pielęgnacji, długowieczne, nie trzeba się martwić że dostaną wilgoci i popuchną, w razie pęknięcia można dość łatwo wymienić. wadą jest dość długi czas układania i konieczność babrania się z klejem, a później fugą. mimo wszystko gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż panele preferuję parkiety, pomimo wyższej ceny wydają się bardziej opłacalne - wytrzymalsze i raczej ładniejsze (jakby nie patrzeć prawdziwe drewno robi swoje). Trzeba jednak uważać z układaniem parkietów w nowo wybudowanym domu, bo jest spore prawdopodobieństwo że wylewki nie wyschły do końca i parkiety zawilgotnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...