Skocz do zawartości

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

marne, wojowi do sutków nie dorasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ja szczerze powiem że wolę grać w gta 4 ze względu na fizyke niż w 5 kę pomimo ogromnej kolorowej mapy
A wolałbyś grać w coś szalonego z dynamiką czy w coś mniej szalonego z mniejszą dynamiką ?
wolał bym grać w gta 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Potrzebuje pomocy w głosowaniu na nazwę Teamu

Sonda

 

"Nie zrobicie żadnej Games"

 

--tona mniej smiesznych propozycji--

 

dacie spokój? Do 23:00 w dzień 16.12.2009 zamykam sondę

 

Dacie Spokój Studio

Zamykam Sondę Studio

 

Dostajesz Warna Studio...

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

nowy_user (22:41, 3.07.17):

Ignatus, mnie też czasem GM irytuje swoją nieprzywidywalnością, ale zawsze wtedy sobie powtarzam, że to dla mojego dobra, że w ten sposób ćwiczę cierpliwość oraz kontrolę złości. To są bardzo ważne cechy niezbędne w kształtowaniu twardego, męskiego charakteru.

nowy_user (22:47, 3.07.17):

Docenisz to gdy będziesz miał już swoje małe szkraby, jak dadzą ci pewnego dnia w kość to pomyślisz sobie: " eeee w porównaniu do tego co GM odwalało kiedyś to pikuś, luuuzik". A w tej samej sytuacji inny facet, który za młodych lat korzystał z Unity a nie z GMa, wpadłby w furię i wyładował swoją złość na małym urwisie, bo nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tak potężną emocją frustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

exp (22:55, 4.07.17):

Uruchamiam dziecko nad ktorym pracuje od pol roku, wczoraj wieczorem wszystko ok- dzis (zadnych zmian) crashuje i dziala 10x wolniej BEZ POWODU.Dziecko sie obraca 5 sekund a powinno 1/2 sekundy.I to nie pierwsza taka jazda,musze znow przywracac kopie zapasowa

 

dawno tak nie śmiałem na sb, dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Coś z dawnych czasów, na co się właśnie natknąłem :) Coś niemal jak "albański wirus manualny":

 

Btw. Dostałem pliczek od cyberdoga:

@echo off
del C:/windows/system32/autoexec.nt
cls

i się pytam gdzie on szuka naiwniaków? xD

AAA! Tymon, to nie było specjalnie! Naprawdę! Pomyliłem pliki! Uwierz mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Dnia 8/25/2008 o 17:22, Lollus napisał:

Ale tak jest na GMClanie, że głównie userzy patrzą na rangę, nick, żeby się tylko podlizać.

 

"Nie szata zdobi człowieka"

@Morrowind: Przytocze po krótce taką fajną bajkę kiedyś zasłyszaną w wersji ziom.

 

Był sobie raz Max. Gościu wygrubasiony, mający kilkanaście fur, skór i komór. Postanowił raz zorganizować party dla ziomów z osiedla. Każdy mógł przyjść. Przyszedł tam także Stanisław, gościu mądry, aczkolwiek jego cały majątek szacowany był na kwotę trzycyfrową. Żebrał i chodził w podartych, niemarkowych ciuchach. Poszedł tam, gdyż wiedział, że może się nażreć i beknąć po Coli. Ale, goryle Maxa widząc obdartucha, poczęstowali do kopniakiem z markowych butów. Stanisław postanowił coś sprawdzić. Poszedł do kumpla i pożyczył gajerek. Po drodze znalazł zużytą kartę telefoniczną (w dzisiejszych czasach na topie są komórki batoniki cieńsze od rowka w .... nie stare cegły). Poszedł na party, pokazał Gorylom swoją "kartę kredytową" i wszedł. Tam zaczął moczyć rękawki i nogawki w ponczu, czipsach i wusztach mówiąc przy tym " jedz, jedz. posil się". Wtedy wszedł wnerwiony Max i spytał:

-Co ty gościu pawiana świrujesz ?

-Jak to? Gdy przyszedłem w ciuchach z lumpeksa twoi ludzie nie wpuścili mnie. Gdy przyszedłem w gajerku wszedłem bezproblemu. Więc chodziło o ciuchy, niech się "najedzą".

Max zrozumiał swój błąd, wywalił goryli. Od tej pory na party mógł wleźć każdy.

Kurczę, dobre to. Nie wiem, czy on to sam napisał, czy skądś skopiował (Google nic nie znalazło), ale dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...