Skocz do zawartości

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak właśnie patrze na twą historię warnów i motyla noga zastanawiam się jak przekupiłeś administracje aby ci odejmowali od warnów.

Opisy odejmujących od warna:

- Rampapampa.

- Makowiec

- Poprawa

- grzeczny user.

- Od dłuższego czasu nie wyprawiał wybryków - A niech mu n zdrowie ;p

- Truskawa

- Tak sobie

- Lepsze słabe tłumaczenie, niż żadne

ABUSIVE ADMINISTRATION!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
gra badziewna, nie obraź się

swoja drogą za mało dynamiczna i za trudna

sorry ale mega słabe ;d

Jakoś tak...no nie. Dość krytycznie ale w sumie nic mi się nie spodobało. Ani grafika, ani pomysł, ani mechanika.

 

"[...]dynamiczna i [...] trudna" ~IamTheLaw

"[...]mega [...] ;d" ~ANtY

"[...]mi się [...] spodobało. [...] grafika, [...] pomysł, [...] mechanika" ~Sutikku

 

sorry czell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Jak już włożę, to potem muszę wiecie, taką nóżką to zahaczyć. Ale ona nie idzie tak lekko i trzeba użyć nieco więcej siły i w sumie nie wiem, czy tak powinno być. Pchać na siłę i zamknąć?

 

 

czemu opis mocowania procesora prawie zawsze przypomina czyjeś pierwsze przygody z analem?

 

wysokich lotów, ale hehłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Zobaczcie pierwsze wyniki w Google i nie powiecie mi że to nie jest zaszyfrowana technicznymi słówkami rozmowa o analu.

 

Moje pytanie brzmi, jak robicie to Wy? Od góry i trafiacie, czy troszkę pod kontem przymierzając np pierwszą krawędź najpierw a potem delikatnie opuszczacie resztę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A,więc zrobiłem tak w stepie bohatera swojego dałem tak:

 

 

 

GML
if(100 > 70){

hp -=1;

}else if(100 > 90){

global.life -=1;

}

 

 

 

Coś robie nie tak,bo jak włącze teraz gre,to nawet nie skacząc energia mi od razu ucieka i zaraz ginę,a ma być tak,że jak skoczę z danej wysokości,to zabierze mi energie ileś tam procent tej energi,a jak za wysoko skoczę,to od razu życie mi odejmie...

 

To chyba musiało się tu znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z czego Kochani czerpiecie najwięcej radości? Ona mnie chyba nie lubi.. Za to wykorzystuje mnie tyko gdy mam pieniądze... Smutek jest za to jak brat... Nie opuszcza mnie na dobre i... na dobre..

Cora :')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
sęk w tym, że 15-6=9. Przecież mało kto wie wtedy czym jest stosunek seksualny, a co dopiero opanowałby GM

 

 

Stosunek jaki?????????

 

 

nie wiem, ale twoja mama chciała go ze mną mieć

 

czołgowi ostatnio nieźle idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dziękuję, ale niestety kontra nastąpiła

Właśnie ostatnio mi się coś żaliła, że nie podołałeś. A tak bardzo tego chciała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Quantum PsichiX 1: gra oddziałuje wiązaniami słabymi. [...] Po prostu: mechanika gry nie intryguje, nie wciąga (abstrahując od realizacji audiowizualnej).

 

Quantum PsichiX 2: Super pozycja to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności
Następnym razem spróbuję swoich sił, ale teraz będę próbował rysować całe sylwetki zamiast tylko twarze.

 

 

eee... tzn, nie jest dobrze cwiczyc za wiele rzeczy naraz. jak pocwiczysz sylwetke to zaniedbasz twarz itd...

 

 

Oj no aż taki początkujący nie jestem Shil. Po prostu zamierzam rysować całe postacie, zamiast tylko i wyłącznie twarzy. BO WŁAŚNIE ZANIEDBAŁEM RESZTĘ.

 

 

no i napierdalaj te twarze az beda perfekt. a potem cycki, a potem reszte. w sensie, oczywiscie nie znaczy ze to jedyna droga, polecana przez duuuzo mądrzejszych ode mnie, ja tam nie robilam nigdy tak, ale musze przyznac, ze jakbym zaczela od nowa, to bym zaczela tą drogą, jest nieco łatwiejsza myssle. ;p

 

 

jak bym miał teraz się uczyć rysować to od razu bym skipnął do cycków i tam został już chyba do końca B)

 

gmclanowe cytaty fajnie pokazuja jak na przestrzeni czasu gmclany zmieniaja moj humor z ambitnego w gimbusiarski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...