Skocz do zawartości

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Ja tez mialem dziwny sen otoz byla sobie czerwona kreska na czarnym tle.Po tej kresce 5 razy przejechala zolta kulka i jak to sie skonczylo to to wybuchalo bylo pelno krwi i miesa.Nie moglem sie obudzic to sie powtazalo a jak sie obudzilem to by,lem juz caly spocony.Lecz juzdawno tego snu nie mialem i nie mam ochoty...

 

EDIT:

Pewnie już było, bo to stary temat, teraz sobie znowu czytałem, więc wstawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Mnie to nie boli

 

Ale wyobraź sobie, że chcesz konkurować z Androidem, w takim razie wydajesz system z kaflami, na którym prawdopodobnie najlepszą grą jest Angry Birds, bo reszta programistów jakoś niespecjalnie go chce?

 

Problem nie jest w tym, czy udaje Androida, czy nie - ale system Smartfonowy MUSI mieć aplikacje, mniejsze systemy nie mają góry programów, więc przepisują maszynę Dalvika na swój system.

 

Microsoft zamiast zapłacić programistom np. miliard dolców za zrobienie aplikacji (i zostania poważną konkurencją) modli się aż ktoś napisze odpowiednie apki. Ten system muszą PRZEDE WSZYSTKIM polubić programiści, a jak tego nie zrobią, bo się nie opłaca, to dalej będzie głęboko ...

 

Fervi

Miło, że wyciągasz wnioski analogiczne do tego czemu Linuks nie ma szans z Windowsem na dekstopach. Tego bym się po Tobie nie spodziewał. :)

 

najlepszy tekst z gmclanu ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak jesteś początkujący to kod zostaw, pobaw się klockami.

Vardi nie tak ostro! Chłopak musi sie nauczyc tworzyc gry, a ty odrazu wylatujesz z tekstem : Jak jestes początkujący to daj sobie spokuj z GMem i idz sie pobawić klockami lego. No tak ja to odczułem, jesli sie myle to sory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...