Skocz do zawartości

Mapa Hotspotów


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mapa Hotspotów

 

Gatunek: Mapa Hotspotów

 

Opis: Mapa Hotspotów

 

 

Autorzy:

Programowanie: Google

 

Witajcie!

 

Planuję zrobić taką międzynarodową (być może) / polską mapę darmowych hotspotów - jak jedziesz gdzieś na wakacje, czy potrzebujesz coś w trasie sprawdzić (nie pytajcie się mnie, skąd macie wziąć wtedy hotspoty :D), czy ogólnie chcecie się zorientować - taka mapa ma być potrzebna.

 

Ogólnie zadanie jest do was - jeśli znacie takie miejsca, napiszcie w temacie lub na PW, a po teoretycznej weryfikacji (jeśli się uda :D) postaram się dodać na mapę

 

Na razie oczywiście widać biedę, ale może wspólnymi siłami coś zrobimy pożytecznego :)

 

Fervi

 

http://goo.gl/maps/uS9o8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości McDonalds jest hotspot. Poza tym są w necie strony z wypisanymi hotspotami w danych miastach.

Edit: Tymon Google na Androidzie ma apkę "Lokalnie" która pokazuje miejsca w okolicy. Wystarczy dodać filtr "HotSpot" i w ten sposób apka ta będzie korzystać z tej mapy. Pomysł mi się podoba, ale Fervi sprawdziłeś może czy ktoś już coś takiego robi? Bo wtedy lepiej kogoś wspomóc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest taka mapka, niemniej jednak jak byłem w Gdańsku (z miesiąc temu) to nie znalazłem żadnej mapki z hotspotami (były nic nie mówiące adresy). Później oblookam :D

 

@Tymon

Nie jestem pewien, ale to nie sprawi, że każdy internet z jakim się połączymy - będzie uznany za hotspot?

 

Ja wiem, że w większości Maców są Hotspoty (czy Starbucksów), jednak nie wiem - w których :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...