Skocz do zawartości

Golden Treasure


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

Wersję DevPreview wypuszczę, gdy dodam crafting. Version History z pliku Readme.

 

Prawdopodobnie wcześniej pojawi się filmik z rozgrywki.

 

 

1. Version History

 

1. 29-08-2012 ? 0.001 Non Public

 

- Added MoonStone, MoonCoal and Simple player physics

- Let there be light! (added lighting system, simple but ok!)

- Added Mining Machine

- First Steps of making Graphical User Interface ( GUI )

 

2. 30-08-2012 0.127 Non Public

 

- Added Backpack, inventory system

- First steps of making Crafting

- Added menu

- Added player

- Added MoonTrees and MoonWoops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

pls skończ te company tryhardstwo, bo to słabe wrażenie powoduje

 

+1 do gnyska

 

blog po angielsku <3

 

Golden Treasure sandboxową is a game
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Yes, i know this and poprawie to zaraz.

 

BTW. tu się gry ocenia a nie translatora :boxed:

Kolego, tu nie ma co oceniać, bo:

 

A z samej gry coś jest, czy tylko screeny menu?

 

 

A jak musisz korzystać z translatora to sobie odpuść i pisz po polsku >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klon minecrafta, przynajmniej oryginalne że na ksiezycu

 

Nie za bardzo. Owszem inspirowałem się, lecz:

 

- Tutaj nie kopie gracz tylko maszyna (Mining Machine).

- Gracz tylko może budować, nie kopać

- Bardziej postawiam na ciekawą rozgrywkę, niż kopanie i eksplorację, jak to jest w Minecrafcie.

- Crafting jest inaczej zbudowany

- Jest jeden, wielki magazyn, z którego crafting pobiera materiały niezbędne do danego przedmiotu (Wireless, ficzer, w końcu to 3451r. i nie mówcie, że nie umiem skrzynki zrobić. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rok 3451. Najnowocześniejszy, umiejący samodzielnie myśleć robot zaprojektowany przez największych Polskich naukowców zostaje wysłany na księzyc w celu poszukiwania złota, które rzekomo zostało tam zakopane przed wiekami. Niestety wskutek awarii systemu łączności między ziemią, a księżycem robot musi przetrwać tam sam, wraz z maszynami wydobywczymi i magazynem, do czasu odnowienia połączenia.

Wytłumacz fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hud ten sam, i jeszcze ten sam ekwipunek :(

 

Pokaż kurde, w którym pikselu jest taki sam, a uwierzę. W tej produkcji grafika jest w 100% moja.

 

To już teraz każda gra, w której jest ekwipunek, będzie Minecraftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś geneza czy cuś ;) ? Tzn. kiedy i w jakich okolicznościach Polska stała się supermocarstwem? A także jak wytłumaczysz to, że jakieś maszyny znajdowały się na księżycu, skoro leciał sam robocik.

 

O złocie już nie wspomnę xD .

 

Złoto to tajemnica, być może się wyjaśni w grze.

 

Robot leciał razem z tymi maszynami żeby wydobyć surowiec do badań.

 

Nie pisałem o niczym takim, że Polska stała się supermocarstwem. Po prostu Polscy uczeni wymyślili tego robota i wysłali go na księżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymyśliłem takiego robota i jakoś nie słyszałem, by wylądował na księżycu. Something's wrong.

 

Something's wrong z tobą, wydaje mi się, że tylko nabijasz posty, a temat powoli zmienia się w offtop, zamiast w zapowiedź gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie mogę sobie wymyślić fabuły, muszę za każdym razem pytać się wszystkich o każdy duperel z fabuły.

 

Czy są tu jeszcze moderatorzy?

Złoto na księżycu, Polskę stać na super robota, którego wysyła na księżyc, przy czym jest pierwszym państwem dokonującym takowej ekspansji. Matka wie, że ćpiesz?

 

Przecież nie czepiam się o jakieś szczegóły, ale kurczę, czegoś tam się chyba nauczyłeś w życiu i znasz podstawowe fakty, a także rozumiesz, że jeśli prymitywne czerwone ruski były na księżycu, to tysiąc lat na jakiekolwiek badania nań to zwykła przesada (chyba, że przedstawisz zdarzenie, które spowodowało taką regresję cywilizacji).

 

Oczywiście nawet to miałbym w dupie, gdyby nie fakt, że nie przedstawiłeś nic poza "menu" (czarne tło i 4 napisy).

 

A teraz walcz o praworządność w tym kraju i kliknij Raport :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoto na księżycu, Polskę stać na super robota, którego wysyła na księżyc, przy czym jest pierwszym państwem dokonującym takowej ekspansji. Matka wie, że ćpiesz?

 

Przecież nie czepiam się o jakieś szczegóły, ale kurczę, czegoś tam się chyba nauczyłeś w życiu i znasz podstawowe fakty, a także rozumiesz, że jeśli prymitywne czerwone ruski były na księżycu, to tysiąc lat na jakiekolwiek badania nań to zwykła przesada (chyba, że przedstawisz zdarzenie, które spowodowało taką regresję cywilizacji).

 

Oczywiście nawet to miałbym w dupie, gdyby nie fakt, że nie przedstawiłeś nic poza "menu" (czarne tło i 4 napisy).

 

A teraz walcz o praworządność w tym kraju i kliknij Raport :D .

Oj to czepiaj się tego że są screeny z menu a nie się czepiasz fabuły, którą w każdej chwili może zmienić, takie są prawa autorów gier mogą przelać swoje chore myśli na polecenia dla procesora tak jak autorzy książek mogą je przelać na papier i nie można ich za to krytykować. Gdy przeczytałem jego posta to też sobie pomyślałem że przecież on nic tu nie pokazał ale widziałem że Gnysek zwrócił już na to uwagę. Zapowiedź jest za wcześnie i nic poza tą chorą fabułą nie nadaje się do oceny, ale to nie jest powód żeby ją krytykować w końcu jakby nie było minęło 1439 lat wiele przez ten czas mogło się stać na przykład Polska mogła zostać ostatnim krajem na Ziemi a ten robot to może być ostatnia deska ratunku dla polskich naukowców. ;P Skoro zwróciłeś na to uwagę na pewno Moe jakoś to wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to czepiaj się tego że są screeny z menu a nie się czepiasz fabuły, którą w każdej chwili może zmienić, takie są prawa autorów gier mogą przelać swoje chore myśli na polecenia dla procesora tak jak autorzy książek mogą je przelać na papier i nie można ich za to krytykować. Gdy przeczytałem jego posta to też sobie pomyślałem że przecież on nic tu nie pokazał ale widziałem że Gnysek zwrócił już na to uwagę. Zapowiedź jest za wcześnie i nic poza tą chorą fabułą nie nadaje się do oceny, ale to nie jest powód żeby ją krytykować w końcu jakby nie było minęło 1439 lat wiele przez ten czas mogło się stać na przykład Polska mogła zostać ostatnim krajem na Ziemi a ten robot to może być ostatnia deska ratunku dla polskich naukowców. ;P Skoro zwróciłeś na to uwagę na pewno Moe jakoś to wytłumaczy.

Dziecko, ale Ty mylisz tworzenie gry z publikacją :sleep1: .

 

Czego można było się spodziewać po klonie Minecrafta z taką "fajną" fabułą? Nie wiem, tak wiele rzeczy na GMClanie mnie jeszcze zadziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne odtworzenie księżyca bo na razie postawiłem jak widzisz na GUI, ekwipunek, crafting i oświetlenie. Teraz powoli będę dodawał dekoracje.

 

A drewno, patyki - to jest gra. Tu wszystko może być. To nie jest symulacja życia, tylko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...