Skocz do zawartości

FOnline


ALT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieć pytania do weteranów gry FOnline (np. Nikas)

 

1. Jak zdobyć trochę kapsli, wszystkie Questy w moim mieście porobiłem.

2. Gdzie zdobyć coś dobrego na początek np. letki pistolet, bo mam tylko skórzaną kurtkę, nóż, zapalniczkę i 3 mołotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Threef wejdź na główną stronę gry (blogspot) tam podali, że zmieniają adres serwera głównego.

 

ALT - craftuj sobie. Znajdujesz patyki i krzemienie, robisz z nich narzędzia, idziesz do Quarry pod którymś z miast, kopiesz minerały, przetapiasz na metal pieces i gunpowder i tworzysz bron w crafting table. Chociaż najpierw polecałbym zrobić sobie sledgehammer, ale znaleźć w mini-queście (wikipedia -> quests -> mini-quests)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem od razu po tym, jak wyszło FOnline, więc od tego czasu pewnie sporo się zmieniło, ale na początku łaziłem po pustkowiach i przeszukiwałem ciała tych, którzy mieli mniej szczęścia - gry grałem pierwszy raz, w pierwszej godzinie dorobiłem się noża i skórzanej kurtki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troszke zepsuty leather armor dla kogos kto do mnei dolaczy. Zbieram kase aby zrobic sledgehammer.

Lol, zbierz flint z jakiegokolwiek encountera, zrób primitive tool, idź do quarry, wykop iron ore, idź do górzystych albo urbanistycznych encounterow, zetnij troche drzewa, idz no ncr(schowaj bron) albo innego miejsca z workbenchem, przerób iron ore na metal parts i scraftuj sledgehammer (easy as fuck :*).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mumble mam, chetnie na nim bym pogadal, aby mozna miec stale polaczenie. Teamspeak za duzo ciagnie procka, a mam slaby.

LOL! Na odwrót? TS3 właśnie ładnie chodzi w tle. Mumble żre pamięć jak szalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żeby zrobić wspólny namiot to osoba go zakładająca musi być liderem grupy i go stworzyć będąc tam razem z tymi osobami. Tylko wtedy kilka osób może korzystać z jednego namiotu. A 10 skór to nie jest problem. W kratce 31:8 występują potyczki tylko z braminami i rzadziej mrówkami, więc polecam tam te skórki zdobyć. I ffs ogarnijcie jakiś czat grupowy chociażby, bo na prawdę nie chce mi się pisać do każdego z osobna, a mógłbym z kimś się poszwędać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu w grze nie widzę myszki po aktualizacji?

Pokazuje mi się też, że "datafiles2238.cfg" nie znalazło i muszę uruchomić updater.

Jednak updater pokazuje że gra już jest zaktualizowana. Co robić?

 

EDIT: sory, już znalazłem odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...