Skocz do zawartości

Space War


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł gry - Space War

 

Gatunek - Strzelaninka/ Zręcznosciowa

 

 

Opis- Mój klon klasyków gatunku mam na myśli gry z nes-a Galaxian czy Galaza albo jeszcze starszą Space Invaders , grę robię na swój styl , gra jest dla bardzo lubiących się trudzić graczy ponieważ wystarczy że zostaniemy raz trafieni i zaczynamy od pierwszego poziomu , wróg strzela na znak ,, Wszyscy Razem ognia''

a my musimy się chować chociaż pociski mogą przechodzić przez luki , naszą palisadę możemy rozwalać tylko my , w wersji demo są 3 poziomy po ich przejśćiu wyskoczy game over , zapraszam do gry.

 

screen 1- https://gmclan.org/up6167_5_screenek_1.html

 

screen 2- https://gmclan.org/up6167_5_screenek_2.html

 

Gra download- https://gmclan.org/up6167_4_Space_War_demo.html

 

 

Grafika - Dyzmek

 

Muzyka - internet

 

pomysł - dyzmek ( za porozumieniem z Theffem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą ulepszenia i inne poprawki w silniku i nie tylko :)

 

Zmiany pożadane w pełnej wersij jakie wprowadzę to Ilość żyć , zmiana muzyki w danym poziomie , dodam bonusy i boss-a co pare poziomów , inne uwagi proszę zgłaszać tutaj lub na moje gg dyzmek 2654052 dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

graficznie sraczka jakich mało (choć ostatnio na GMclanie coraz więcej :<). Ogółem prosta gra. Wiem, że jest to klon, ale robiąc ów klon mógłbyś dodać parę drobiazgów umilających grę i wciągających gracza, bo to póki co jest średnią minigierką bazującą na innej.

2.5/5

 

ps. czemu to ma aż tak wysokie oceny? Zazdrosny się robię :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany pożadane w pełnej wersij jakie wprowadzę to Ilość żyć , zmiana muzyki w danym poziomie , dodam bonusy i boss-a co pare poziomów , inne uwagi proszę zgłaszać tutaj lub na moje gg dyzmek 2654052 dziękuję .

No przynajmniej jakiś bossy będą :P

Możesz dodać też losowo spadające power upy, które odnawiają życie, niezniszczalność na kilka sekund, lepsze pociski, itp.

 

ps. czemu to ma aż tak wysokie oceny? Zazdrosny się robię :<

Bo to gra dyzmka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czemu to ma aż tak wysokie oceny? Zazdrosny się robię :<

 

bo to szczerze wam powiem , pierwsza gra którą zrobiłem z przyłożeniem i sercem , ale kogo to obchodzi , ja jako twórca czuję grywalność gry takie coś czego nie było we wcześniejszych a wy nie czujecie ? demo to jest demo ma pokazać tylko zarys możliwośći gry a nie wszystkie jej zalety i cały gameplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek zaczął chyba 3 albo 4 dni temu. Wg mnie jest progres. Jeżeli coś wam się nie podoba to podajcie poszczególne elementy. Dyzmek robi tę grę w sposób żeby było się czymś naprawdę pochwalić. Pomóżcie mu poprawić to co wg was jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie dokonane zmiany

 

Zmieniono ochronkę gracza na większą przez którą nie przeleci pocisk gracza , tylko my możemy ją zniszczyć.

 

Zmieniono tło na to od sheriff99 gra prezentuje się ładniej i schludniej , ponadtto gracz strzela nie 2-ma pociskami w serji tylko 4-ma , pocisk przenikał przez zielone statki zostało to już naprawione , ponadtto będą jeszcze dodane generatory bonusów i każdy level będzie miał odmienną muzyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...