Skocz do zawartości

JoyPad Esperanza


Rekomendowane odpowiedzi

DLLów jest pełno w internecie np http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=495788

Nadal nie ma opcji wibracji i nadal nie odróżnia dolnych Joy'ów od przycisków wyżej. Nawet popatrzyłem w komentarzach i zobaczyłem drugi example, który nawet nie widział mojego pada ;[

 

Czyli wracamy do punktu wejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz sterowniki od pada?

Jak już chyba(bo nie pamiętam) wspomniałem iż szukałem tych sterowników i ich nie było

 

Odpal w panelu sterowania konfigurację kontrolera gier. Tam będziesz mieć ładnie wyszczególnione wszystkie klawisze i osie jakie twój pad obsługuje.

Co to mi da? To jest to samo co JoyTester i ten example z DLL'a który podał ediepl

 

A i wspomnę tylko jeszcze iż ten pad jest także od ps2 ma 2 rozdzielniki ps2 i usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie są sterowniki, ale jesteś albo za bardzo leniwy, albo za bardzo głupi żeby je znaleźć.

Żadna z opcji w internecie nie mogę znaleźć sterowników bo albo ich nie ma albo są ale dla innej wersji! Stworzyłem temat po to bo może użytkownicy tego forum już się zapoznali i wiedzą gdzie je mogę znaleźć, a przynajmniej jak już się znajdą to przy okazji może i będzie to zgodnie z Gamemaker'em. A zależy mi na tym aby nie ograniczały mnie przyciski na klawiaturze mające limit 3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal w panelu sterowania konfigurację kontrolera gier. Tam będziesz mieć ładnie wyszczególnione wszystkie klawisze i osie jakie twój pad obsługuje.

Co to mi da? To jest to samo co JoyTester i ten example z DLL'a który podał ediepl

Wydaje mi się iż nie zrozumiałeś jaki to miałoby mieć cel.

 

Co do sterowników... może spróbuj tych:

http://www.4shared.com/file/4wmnDgWI/VL807...Joystick_4a.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...