Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

10394467_671571746264278_3208891623436926724_n.png

Yeah! Udało się. :)

Dziękujemy wszystkim którzy zagłosowali i pomogli nieść dalej głos o grze. :3

 

Widziałem to wcześniej i cieszy mnie to. $ 10 to dla mnie za dużo tak około 30 złotych ale jak na steamie to sprzedajecie to te $ 10 dolarów nie jest dużo. Ludzie raczej kupią. Oglądałem inne gry,które np w Polsce w sklepie kupisz za 9 zł a tam kosztują z 15 Euro,bo w takiej się sprzedaje. Może sobie kiedyś kupie Top Hat`a. Teraz możesz już na silniku robić część 2. Na yt widziałem,że tam jest lvl 29 to sporo. W tym ostatnim szybko wszystko fajnie chodzi. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Prawie 40 zł?!

w przeliczeniu dla ciebie: 3 cebule i 2 kartofle, i tak gier nie kupujesz chyba, że w bundlu za centa to po co marudzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeliczeniu dla ciebie: 3 cebule i 2 kartofle, i tak gier nie kupujesz chyba, że w bundlu za centa to po co marudzisz?

Raczej więcej za 40 zł to możesz cały tydzień żarcia mieć, a swoją drogą ostatnio za tyle kupiłem Abyss Odyssey i nie żałuje wydanych pięniędzy tyle za grę która ma fajny "gejmplej" można dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zobaczyć standardowe ceny gier indie tuż po premierze. 10 dolarów to najzwyklejsza cena na którą nikt nigdzie ( poza naszym krajem ) nie marudzi. Także proszę, darujcie sobie komentarze jakbyśmy się rzucili z ceną niewiadomo jak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
By cię kiedyś bida w dupe ugryzła to byś wiedział, że to dużo jak na grę takiego kalibru.

Jak nie masz kasy na jedzenie to nie kupuj gier, trudne? Jak nie chcesz grać, bo ci się "kaliber" nie podoba to też nie kupuj, albo poczekaj aż będzie w bundlu za centa, ale nie marudź na standardową cenę.

 

 

Na Steamgiftsa wrzuć ze 200 kluczy tongue2.gif

 

Ew. daj mi i ja wrzucę biggrin.gif

 

Fervi

Ew. umyj dupe

 

 

Ladne wsparcie dla kolegi z forum, chłopaki, 2 lata zapieprza, a wy zamiast wysupłać te 4 dyszki (typie, masz 25 lat i nie stać się na taniutką gierkę? do roboty!) to sępicie, żeby za darmo klucze dawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy na jedzenie to nie kupuj gier, trudne? poczekaj aż będzie w bundlu za centa

Nietrudne, tylko po uj twoje przypieprzanie się i gadka o jednoznacznie kojarzących się cebulach. I ten kochany odwieczny argument "do roboty a nie marudzisz" wyobraź sobie, że w wiek 25 lat niektórzy mają rodzinę, a nie każdy ma takie szczęście jak ty i pasjonuje się czymś, z czego można wyżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietrudne, tylko po uj twoje przypieprzanie się i gadka o jednoznacznie kojarzących się cebulach. I ten kochany odwieczny argument "do roboty a nie marudzisz" wyobraź sobie, że w wiek 25 lat niektórzy mają rodzinę, a nie każdy ma takie szczęście jak ty i pasjonuje się czymś, z czego można wyżyć.

 

no to jeszcze gorzej jak masz rodzine i cie nie stac na 40zl, nie pracujesz czy jak, nie wiem co to za tlumaczenie

dobrze wiedziec ze jak ktos pracuje w wybranym zawodzie to ma "szczescie", a nic nie robienie to juz jest po prostu pech i tyle

 

nie znam twojej sytuacji ale gry to dobro luksusowe i nikt nie kaze ci ich kupowac, a 40zl to standardowa cena zachodnia za nowe indie gry :)

2 wypady do kina to 40zl za 3h rozrywki, z tego co wiem z top hata mozna wyciagnac wiecej (4-6?) + mozliwosc powtarzania grania (seans masz tylko jeden)

 

i tak kojarzy mi sie to z cebulostwem bo znajac zycie za 20zl i tak bys nie kupil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię Top Hat jak będę miał wolne 40zł (tym bardziej, że wesprę kolegę z forum), dla mnie to nie jest duża suma, ale dla kogoś może być i to nie oznacza, że jest cebulakiem, nie chce mu się pracować i za 2,99 też by nie kupił, trochę empatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w gry jeśli nie są Open Source :P

 

Ale krzyczenie, że Polacy to biedacy i cebulacy, podczas gdy to dzięki Polakom żyje i może wydać swoją grę jest niestosowne.

Ale tak to jest, jak dla kogoś Polska to syf i powinna zniknąć z map Europy na zawsze

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale krzyczenie, że Polacy to biedacy i cebulacy, podczas gdy to dzięki Polakom żyje i może wydać swoją grę jest niestosowne.

Ale tak to jest, jak dla kogoś Polska to syf i powinna zniknąć z map Europy na zawsze

what

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi, zmień avatar, plz, tak bardzo nie pasuje :P.

 

Teraz powiem coś ogólnie, drogi Użytkowniku: jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi, przymusu kupowania nie ma - jeżeli nie czujesz potrzeby kupowania i nie za bardzo kręci Cię wizja zagrania w pełniaka/wspierania ziomków z GMClanu* czy kolekcjonowania poke... gier - nikt od Ciebie tego wymagać nie będzie; z drugiej strony - jak każda praca - miło, gdy jest doceniona. Jeżeli jednak chcesz pograć, a nie stać Cię**, zaopatrz się w cierpliwość - zapewne przyjdzie czas, gdy Top Hat będzie znacznie tańszy, a może nawet gdzieś wyląduje za darmo/prawie za darmo. Natomiast to, co możesz zrobić już teraz, to wygrzebać z sieci demko, pooglądać pierwsze gameplaye czy poczytać o samej grze w różnych zakątkach internetu.

 

* - IMHO to nie powinien być główny powód kupienia gry, co najwyżej poboczny.

** - co jest zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w gry jeśli nie są Open Source :P

 

Ale krzyczenie, że Polacy to biedacy i cebulacy, podczas gdy to dzięki Polakom żyje i może wydać swoją grę jest niestosowne.

Ale tak to jest, jak dla kogoś Polska to syf i powinna zniknąć z map Europy na zawsze

 

Fervi

Ja bym ci z chęcią pokazał statystki z których krajów ludzie kupili grę to byś się zdziwił co do fragmentu "to dzięki Polakom żyje". (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci z chęcią pokazał statystki z których krajów ludzie kupili grę to byś się zdziwił co do fragmentu "to dzięki Polakom żyje". (:

 

Żyjesz dzięki ludziom, którzy oddali życie za kraj + socjalizmowi, który niestety mamy

 

Spoko - ktoś chce zarabiać, niech zarabia. Ale kulturę powinien mieć

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powiem coś ogólnie, drogi Użytkowniku: jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi, przymusu kupowania nie ma - jeżeli nie czujesz potrzeby kupowania i nie za bardzo kręci Cię wizja zagrania w pełniaka/wspierania ziomków z GMClanu* czy kolekcjonowania poke... gier - nikt od Ciebie tego wymagać nie będzie; z drugiej strony - jak każda praca - miło, gdy jest doceniona. Jeżeli jednak chcesz pograć, a nie stać Cię**, zaopatrz się w cierpliwość - zapewne przyjdzie czas, gdy Top Hat będzie znacznie tańszy, a może nawet gdzieś wyląduje za darmo/prawie za darmo. Natomiast to, co możesz zrobić już teraz, to wygrzebać z sieci demko, pooglądać pierwsze gameplaye czy poczytać o samej grze w różnych zakątkach internetu.

Jeżeli to było do mnie - ja nic nie mam do tej ceny, rozumiem, że taki jest standard (zresztą autor może sobie wycenić swoją pracę na ile chce), a ponadto napisałem, że grę zamierzam kupić.

 

edit: fervi wyjdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Żyjesz dzięki ludziom, którzy oddali życie za kraj + socjalizmowi, który niestety mamy

a to przecież ci sami ludzie, którzy żebrzą o darmowe keye :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przecież ci sami ludzie, którzy żebrzą o darmowe keye :thumbsup:

 

Straszne - i tak nie gram w takie gierki (co już zresztą napisałem)

 

Napisałem tylko, by wrzucił ze 150 kluczy na Steamgifts (gdzie wiele twórców gier tak robi), wiele osób się ucieszy i tyle

 

Ale Nikas to przyszły multimiliarder i trzeba mu w tyłek włazić

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...