Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ale jednego nie rozumiem, przebiłeś już 'Yes" on 100# item a pisze że do do top 100 zostało ci jeszcze 25%?

Ocokaman

ma więcej niż 100# item miał po 3 dniach, teraz ten 100# item (po X dniach, pewnie kilka miechów) ma więcej głosów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiemy. Zostaliśmy trochę pojechani. :P

 

Mechanika gry nie wiem jaka jest po przycina ten film a łącze mam dobre więc nie wiem co i jak.Mnie najbardziej rażą te odpychające tła z paskami,które wwiercają się w oczy i po prostu człowiek ma ochote zasłonić monitor.

 

Ps. wy to chcecie za $ 10 dolarów sprzedawać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest trudna bez przesady,przecież aż tak ciasno to nie jest wszędzie no ale jak się gra w gry te co wychodzą teraz i można sobie włączyć Slow Motion to się przechodzi.Osoby,które się tam mądrują i piszę,że każdy może zrobić taką gre,bo wystarczy skopiować skrypty na forach to nigdy nie mieli GM przed oczami.Nawet dobrych kolizji by nie zrobili.To,że gra wygląda prosto nie znaczy,że prosto się ją robiło.Ludzi robi edytują mapki tworzę banalne mody i myślą,że każdą gre się tak robi z gotowego szablonu.Smutne co nie??? :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie z tego co grałem to w porównaniu do pegasusowych klasyków (albo nawet super meat boya) to pierwsze etapy wręcz bardzo łatwe, nie pamiętam żebym zginął a tym bardziej ginął często, ruski boss mnie chyba raz zabił

Ale pocisk Nikas dowaliłeś z tym game overem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja wiem kto to nagrywał bo zagadałem do niego na DD w sprawie właśnie jakiejś nagrywki. Mówił, że ciężko u nich z takimi grami bo widzowie nie lubią. No cóż, jak widać miał rację. Albo TH serio słaby. Zobaczymy co będzie po premierze na Steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja wiem kto to nagrywał bo zagadałem do niego na DD w sprawie właśnie jakiejś nagrywki. Mówił, że ciężko u nich z takimi grami bo widzowie nie lubią. No cóż, jak widać miał rację. Albo TH serio słaby. Zobaczymy co będzie po premierze na Steamie.

Szczerze gra trochę nudna i oczoyebna,nie piszę ze złości to moje odczucia. Wydaje mi się,że w tych czasach ludzie oczekują gry, która jest nieliniowa, masz mnóstwo bajerów i chodzisz gdzie chcesz i możesz sobie w niej włączyć telewizje. Niestety tak jest,albo gra musi mieć mięcho i przyciągać czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no myślę że akurat nieliniowości to nikt za specjalnie w retro-platformówkach nie szuka :) Ogólnie w temacie nie jestem bo raczej sam w platformówy nie gram ale jak się czasem zerknie po internetach to Top Hat jest całkiem gruby jeśli chodzi o różnorodność i ciekawe bajery (bronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no myślę że akurat nieliniowości to nikt za specjalnie w retro-platformówkach nie szuka :) Ogólnie w temacie nie jestem bo raczej sam w platformówy nie gram ale jak się czasem zerknie po internetach to Top Hat jest całkiem gruby jeśli chodzi o różnorodność i ciekawe bajery (bronie)

Chciałem zauważyć,że to moja opinia po obejrzeniu nudnego gameplaya a nie odsłuchaniu nudnego komentarza z tamtej stronki.Niestety tak jest,że ludzie nie doceniają cudzej pracy no zawsze ktoś się znajdzie,kto zrobi to 100 razy lepiej ale nikomu się robić nie chce i projekty nie są kończone.Dajcie adres do steama to zagłosuje potem,nie mogłem wcześniej. :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dzisiaj takie gry jak Hotline Miami czy Volgarr the Viking masowo okrzykuje się wybitnie trudnymi i nie do przejścia dla 95% społeczeństwa, tak więc nie dziwmy się reakcjom na Top Hat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...