Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

ile jest etapów/światów różnych? Ten kolorowy fajny a jak sobie wyobrażam np wpadnięcie na jakiegoś grzybka że te wszystkie kolory zaczynaja mrygać i się zmieniać to mam ochotę wytrzeźwieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takich informacji udzielać chyba nie powinienem, ale licząc etapy z bossami i levele od checkpointu osobno, liczba etapów jest najmniejszą liczbą pierwszą, której sześcian można zapisać jako sumę trzech innych sześcianów na dwa sposoby.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich informacji udzielać chyba nie powinienem, ale licząc etapy z bossami i levele od checkpointu osobno, liczba etapów jest najmniejszą liczbą pierwszą, której sześcian można zapisać jako sumę trzech innych sześcianów na dwa sposoby.

 

Przeciek roku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehue no i chuj, miała być premiera a się pół godziny przed nią dowiedzieliśmy, że nie mamy licencji na bassmod.dll za 200 euro. W dodatku jest nowa strona główna steama w której nie ma nic o greenlighcie przez summer sale. Idę się napić, elo. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehue no i chuj, miała być premiera a się pół godziny przed nią dowiedzieliśmy, że nie mamy licencji na bassmod.dll za 200 euro. W dodatku jest nowa strona główna steama w której nie ma nic o greenlighcie przez summer sale. Idę się napić, elo. xD

 

Śmiechłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10432938_660544890700297_8829745323291466094_n.png

 

Jakoś pusto, te odznaczenie słabo przez to wygląda (jak dla mnie), a ty się przecież tym chcesz pokazać, że twój projekt został nagrodzony.

Może jakiś medal, albo tarcza i na niej wyryty napis ? Medal i kapelutek postaci w powiększeniu, oraz np. karteczka na której jest ten napis "Best Indie PC game...." ? Reszta jest spoko, nieźle się prezentuje :) . Nawet jakbyś nie skorzystał z powyższych propozycji, to może chociaż zrób dla tego napisu białą otoczke, żeby był bardziej widoczny na tym tle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

th-greenlight1.png

Cholera, jak zwykle wystąpił problemy ale już wszystko śmiga.

No to ten, zapraszam do sklepu bez zbędnego rozpisywania się. Wszystko w newsie, trailer, link do greenlighta i kupna.

 

http://n94games.com/?p=66

 

Trzymajcie kciuki! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie artykuły są lubiane na Reddicie (mówi człek z miesięcznym doświadczeniem), w przeciwieństwie do wrzucania trailerów. :P

 

Edit: Jestem bezczelny! Sprawdzam czy moje zdobyte kontakty działają oraz uczę się jak reklamować gry na przykładzie Top Hata. Tak, robię mu darmową reklamę. :P :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja to wiem, mi chodzi, że my taki szok przez Steama ale dzięki i tak. :P

Już niedługo postnę tutaj link do artykułu, daaaaamn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...