Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież nie będę na siłę kończył gry w miesiąc żeby tylko wygrać w konkursie. :P

Zanim gra wyjdzie to jeszcze trochę minie, czasu przecież mam sporo, a chcę zrobić coś naprawdę dobrego, żeby później było " A grałeś w Top Hat? Stary dobra giera, jak na pegaza kiedyś! ". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na koło 2 godzin przechodząc w moim tempie, czyli bez śmierci i płynnie :P

co da koło 3h osobie która gry nie zna, co najmniej :P

ale kto wie jak to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny to zajęło przejście Klocuch the game 2 :D. Niby dla jaj gierka zrobiona ale niezła. Ale w sumie portala 1 też przeszedłem jakoś w 3 do 6 godzin więc nie ma co narzekać. Co do Top Hata to nawet nie umiem przejść 4 poziomów :D Słaby jestem w platformówkach ale gra się fajnie prezentuje. Może nawet lepiej ,że nie ma rozgłosu bo potem będą cię nękać "kiedy nowe demo" itp. Na razie masz spokój i korzystaj z tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie oceniałem więc tak. Gra świetnie wykonana, a muzyka dobrana idealnie. Poziomy ciekawe i wzrasta trudność wraz z każdym etapem. Brakuje mi tylko jakiś power-upów (w senie coś a'la grzybki w mario). Nie zapomnij o zrobieniu konfiguracji przycisków. Nie dograłem do końca, bo dostałem poniższego errora przy rozwalaniu kloca.

 

System to Win 8 Pro x64. Stawiam, że to coś losowo się wysypało bo wcześniej przy niszczeniu klocka nie miałem takiego czegoś.

15hmk7.png

 

 

@EDIT Zapomniałem o ocenie. Oczywiście 5/5 :) Świetna robota.

 

@EDIT2 Teraz się kapnąłem, że grałem w alphę. Jak znajdę czas to i w betę pogram.

BTW. Dodaj link do bety w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jesteś jedyną osobą która mi taki problem i raczej celuję, że to coś związanego z windowsem 8 przez co nie wiem jak Ci pomóc :/

Zapewne GM:Studio by to naprawiło, ale ja używam starej 8 ( nawet nie 8.1 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Grałem w demko, za trudne dla mnie chociaż fajne, dolazłem ledwo do 3 planszy, no i windowed mode plox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Widzę Nikas, że dobrze zakodziłeś jeśli chodzi o spadki/wzrosty fpsów ;)

 

To niech zamieni pożeracza fpsów frapsa na dxtroy w którym wszystko śmiga pięknie nawet na moim szajskim kompie, skoro tylko on ma taki problem na gameplayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...