Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lekko poprawiona wersja gry upnięta, ponieważ niektórym nie działała rozmowa z typem przed 3 etapem

teraz można normalnie przejść dalej ale brak czasu żebym usiadł nad tym dłużej

będzie przy następnej wersji już w 100% ogarnięte :3

GRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czytałeś to na wszystkich 7 stronach, ale ta gra JEST NIESAMOWITA :)

 

Musiałeś włożyć w nią wiele pracy. To widać na każdym kroku. Kończ i zaraaabiaj na tym grubą kaskę :D

Gdzieś tam widziałem, że ktoś powiedział "wolałbym zapłacić za tą grę" i zgadzam się. Serce mi pęka jak za darmo gram w taką perełkę !

Kiedyś tam grałem w jakąś wersję wcześniejszą, ale teraz to już całkiem jest odlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe_graficzki.png

 

Detale, detale.

Dorysowałem kilka nowych grafik ( silniki, sieci ) do trzeciego etapu oraz staram się ożywić tło ( motyle w drugim ). Oprócz tego doszło kilku nowych wrogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej!! Weź udział w grudniowym konkursie na steam!! :D

Niech ktoś z gm studio wrzuci Twoją grę. Albo wykup sobie studio. Miałbyś ogromne szanse :) Chociaż mógłby być problem z kompatybilnością.. 8.1 i studio :unsure:

Z tego co widzę, to zręcznościowe cieszą się wielką popularnością. W pierwszej trójce jest platformowa będąca podnóżkiem dla Twojej.

Moja kryje się daleko, daleko, ale pocieszam się że to beta i nie jest jeszcze super grywalna :lol:

 

Wygrana w takim konkursie lub popularność w nim byłaby dobrym startem dla Ciebie pod kątem zarabiania na tej grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichaj steama. Znając życie wygra jakiś shit dla gimbusów. Rób to dla przyjemności a nie dla kasy. Właśnie to daje przykład minecrafta ,który po napływie fanów zaczął robić wszystko na siłę i patrzcie jaki bubel wyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...