Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O rany!! Jaka czaderska gra! :D

przejście gry zajmuje już mi mniej niż 15 minut, z tym, że ja każdy lvl przechodzę bez straty hp, ew. raz oberwę więc dla was będzie to z 20 minut co też już jest dla mnie niezłym wynikiem

Jak robiłem kiedyś platformówkę to też szedłem jak burza. Inni siadali i umierali na pierwszej planszy :D Ja grałem ok 30 minut a inni nie przechodzili nawet gry. Stąd pewno tyle piekielnie trudnych gier xD Ludzie sami w nie grają i śrubują poziom trudności :P

 

Wiem, że odkopuję i cytuję stare posty, ale ja tu jestem nowy i mi wolno :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, robię, ale powoli

dzisiaj mam imprezę 18 kolegi, jutro też niby jakaś koleżanki ale wątpię, że się na nią zjawię ( co nie zmienia faktu, że najpierw będę zdychać po tej pierwszej a później i tak wyjdę gdzieś z domu ) więc przez weekend nic nie zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
N94_games_blank.png
oraz
JAKIM.png


PRZEDSTAWIAJĄ


TOP HAT BETA


Co nowego?
-przede wszystkim muzyka wykonana w całości przez Jakima na potrzeby gry
-nowe lvle
-nowi wrogowie
-poprawione błędy
-różne urozmaicenia
-inne

Download:
TOP HAT BETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, zrobilem sie zbyt casualowy. target jak najbardziej do hardcore'owych graczy. a gra sie fajnie. nieomieszkam dzien za dniem z uporem dojsc do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są wolne. W sumie dobry pomysł bo mnie też to trochę irytowało ( aczkolwiek mana niby ładuje się wolno, ale wystarczy żeby ciągle latać z shotgunem ).

 

Błędów nie znajdujecie? :33

Wiem, że w 5 i 6 lvlu hp się nie odnawia na początku ale to już poprawione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza smierc dopiero na bossie (szaszce), i teraz zagadka, gralem, zostalo jedno czy dwa zycia, bossowi 1/10 enrgi, mi rownie malo, strzelam.. i gra mi sie wylaczyla. ocb, wygralem?

edit.

czytam o poziomach 5,6 czyli nie 'where's my next room error; tylko jakas inna awaria

(ciach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz miał 0 żyć to gra się wyłącza, muszę ustawić, że przenosi do menu.

A jeśli to nie to, to nie mam pojęcia bo nigdy sama z siebie mi się nie wyłączyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza bardzo zdecydowanie, chociaż mam alergie na takie sample od dziecka więc noga mi w rytm nie latała :) Ogólnie gra bardzo przyjemna, wyważona, nic odbioru nie psuło (może oprócz tej perspektywy :D), wielki plus za bardzo precyzyjne sterowanie, zawsze wolałem staromodne precyzyjne co do piksela ruchy niż ślizgawki jak jazzjackrabbit czy supermeat boy, no i w takie platformówki jeszcze umiem grać :)

(przeklejone dla lepszej czytelnosci)

edit.2

za drugim razem rozwalilem dziada, blad nie wyskoczyl. W drugiej lokacji efekt perspektywy masz źle. drugi plan powinien sie przesuwac w ta strone co bohater idzie nie w przeciwna, i powolniej, lepiej by wygladalo, realniej.

Kierunek przeciwny jesli wstawiasz coś "przed bohaterem", plan bliższy kamery

edit.

i możesz samą zmienną przesunięcia tła uzależnić od view_x nie od bohatera, wtedy perspektywa bedzie dzialac tylko jak sie rusza ekran, teraz mozna sie krecic w kolko przy krawedzi rooma, ekran sie nie porusza, tło szaleje

jakbys cos nie wiedzial jak to z tym to wal :)

Obczaje pozniej kolejne etapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, propa, miałeś rację.

Poprawiłem te parallaxy i dopiero teraz widać efekt głębi... jednak muszę je jeszcze poprzesuwać odpowiednio.

Poprawiłem także to nagłe wywalanie gry gdy ma się 0 żyć.

 

EDIT:

NOWA WERSJA WGRANA, naprawione:

-parallax

-nagłe wyjście z gry po utracie wszystkich żyć

-w lvlach 4,5,6 już odnawia się hp i mana na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem propa, zgrałęm przed chwilą kolejną wersję która już działa :P

tylko, że napisy z czarnych się w białe zmieniają, no ale jest gites xd

 

EDIT:

jak ktoś ma konta na tych stronach i chce pomóc w reklamie gry to:

 

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12336357&N=1

http://www.victorygames.pl/forum/viewtopic...?f=8&t=2601

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=79300&u=1#end

http://clickportal.pl/index.php?topic=8016.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się gra. ;)

+ miło, że po wpadnięciu do kwasu gracz nie traci życia, tylko hp.

+ ######ście podoba mi się grafika

+ muzyka (btw. logo Jakima na początku jest na białym tle, przez co napisu prawie nie widać (przynajmniej u mnie, może coś z monitorem mam))

+ ogólnie rozgrywka jest fajna - fabuła jest, ale jej nie ma, ale mimo to miło się gra w samą grę, if u know what I mean.

-/+ momentami szczegółowość ruchów (np. doskakiwania do platform) jest zbyt natrętna, ale to w sumie nie jest minus, tylko wymaga wprawy

 

Na obecny stan? 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że regulowanie wysokości skoku jest dziwne. wciskając bez przerwy Z można powoli opadać z większych wysokości i raczej nie wygląda to na zamierzone.

 

poza tym, skacząc w sprężynę od boku, można się w niej zablokować i posłuchać sampla odbijania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że regulowanie wysokości skoku jest dziwne. wciskając bez przerwy Z można powoli opadać z większych wysokości i raczej nie wygląda to na zamierzone.

 

poza tym, skacząc w sprężynę od boku, można się w niej zablokować i posłuchać sampla odbijania się

 

dzięki, dzięki

na tym etapie gry takie posty są najbardziej pomocne, bo sam w końcu nie potrafię wyłapać wszystkich błędów

to z opadaniem już poprawione

z trampoliną i blokowaniem się przy spadaniu w ścianie jeszcze nie, ale w końcu dopiero wstałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...