Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

lista zaszótuf

 

- ten tekst pojawia się cholernie wolno. nie mamy 6 lat

- opcja skakania za pomocą Z byłaby fajna

- fizyka skoków kuleje. staję przy ścianie, wciskam tę strzałkę w górę, parę klatek później strzałkę w lewo czy tam w prawo, postać mi się zacina i od razu zaczyna opadać. za siódmym razem zachciało mi się już rzucać mięsem

- kwestię bossa już czytałem gro, nie chcę jej czytać jeszcze raz bo umarłem, pamięć mi nie umarła

- trzymanie strzału i puszczenie strzałki w bok -> bohater chodzi w miejscu (to samo z grafiką skoku)

 

poza tym, wyłączenie się gry zamiast game overa i boss zapętlony w nieskończoność, ale to wina alphy.

 

60 klatek na sekundę jej, fajnie też, że są animacje bohatera, wydaje mi się, że w lizaku ich nie było

 

masz 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lista zaszótuf

 

- ten tekst pojawia się cholernie wolno. nie mamy 6 lat

- opcja skakania za pomocą Z byłaby fajna

- fizyka skoków kuleje. staję przy ścianie, wciskam tę strzałkę w górę, parę klatek później strzałkę w lewo czy tam w prawo, postać mi się zacina i od razu zaczyna opadać. za siódmym razem zachciało mi się już rzucać mięsem

- kwestię bossa już czytałem gro, nie chcę jej czytać jeszcze raz bo umarłem, pamięć mi nie umarła

- trzymanie strzału i puszczenie strzałki w bok -> bohater chodzi w miejscu (to samo z grafiką skoku)

 

poza tym, wyłączenie się gry zamiast game overa i boss zapętlony w nieskończoność to wina alphy.

 

60 klatek na sekundę jej, fajnie też, że są animacje bohatera, wydaje mi się, że w lizaku ich nie było

 

masz 4/5

 

1.Jak wciśniesz ENTER bądź SPACJĘ to tekst pojawia się cały od razu :DDD

2.Skakanie za pomocą Z będzie dodane, bo już flaczek mi o tym pisał i w sumie dobry pomysł

3.Co do skoków, najpierw trzeba nacisnąć stronę w którą się chce skakać, np. prawo a dopiero później przycisk skoku, na odwrót powoduje to zacinanie się

4.Boss, hmm, zmniejszę mu to hp, muszę poprawić też to, że na początku podczas rozmowy już ma animację

5.Animacje, to wiem, że trzeba poprawić, bo np. gracz nie animuje się gdy wchodzimy po drabinie

 

No, w końcu ktoś porządnie opisał błędy, dzięki wielkie, w następnej wersji ( ostatniej już ) będzie wszystko naprawione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak wciśniesz ENTER bądź SPACJĘ to tekst pojawia się cały od razu :DDD

2.Skakanie za pomocą Z będzie dodane, bo już flaczek mi o tym pisał i w sumie dobry pomysł

3.Co do skoków, najpierw trzeba nacisnąć stronę w którą się chce skakać, np. prawo a dopiero później przycisk skoku, na odwrót powoduje to zacinanie się

4.Boss, hmm, zmniejszę mu to hp, muszę poprawić też to, że na początku podczas rozmowy już ma animację

5.Animacje, to wiem, że trzeba poprawić

 

No, w końcu ktoś porządnie opisał błędy, dzięki wielkie, w następnej wersji ( ostatniej już ) będzie wszystko naprawione. :)

1. no skapnąłem się, ale jakaś opcja zmiany szybkości przewijania tekstu ew. szybsze przewijanie byłoby wporzo

3. nie wiem, jak wygląda twoja gra od środka, ale może to być związane z dziwną maską bohatera

4. ej no nie zmniejszaj hp bossowi :( po prostu fajnie by było, gdyby gra nie wciskała mi tego samego tekstu jak umrę, tak jest np. w cave story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, źle przeczytałem co do tego bossa :P

Nie zmniejszę, dla mnie jest łatwy, jak i dla każdego gracza który nie wychował się na nowej erze gier pokroju Call of Duty 5 itp :P

Następna wersja będzie za dłuuuugi czas, jak ktoś ma jeszcze jakiś błąd to proszę pisać, ale wątpię by coś jeszcze było.

Chociaż nie wiedziałem, że błędów jest aż tyle, ale nie są to na szczęście błędy takie jak w lizaku, więc jest dobrze, w końcu sam bym ich wszysstkich nie ogarnął. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jest motyw z ukrytym pomieszczeniem z monetami i życiem (jest na trailerze pokazany), to może zrób żeby życie pojawiało się tylko za pierwszym razem a później np. moneta. Bo tak to można w nieskończoność grać. Co się straci życie to zgarnia się tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LVL4_1.png

LV4_2.png

 

co nowego:

- poprawiono błędy z animacjami ( dzięki LionX! )

- poprawiono powtarzające się napisy, np. u bossa

- dodano parallax

- system broni ( 1 to shotgun na manę, który wylatuje z 1 bossa )

- latające platformy

- trampolinę

- dodatkowe rzeczy do kolekcjonowania za które dostajemy więcej kasy

- nowy wróg, zwykły ludzik z nożem chodzący od lewej do prawej, ale cały myk polega na tym, że go nie widać - chyba, żę podejdziemy na odpowiednią odległość

- miotacz ognia ( jako wróg )

- mini questy ( np. w 4lvlu możemy pomóc typkowi znaleźć jego portfel za co dostaniemy mały bonus w postaci dodatkowego życia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejscia.png

kulsony.png

 

co nowego:

- poprawione prawie wszystkie bugi ( został tylko jeden z strzelającym wrogiem, co powinno być naprawione już niedługo )

- przejścia pomiędzy planszami które poprawiają grę od strony wizualnej, gdyż nie ma już po prostu pustego teleportu do następnej planszy

- dodano nowego wroga

 

W dodatku prawie skończyłem 2 etap

wszystko wygląda już bardzo ładnie, od wersji alpha sporo się zmieniło

 

wybaczcie za triple posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że będę musiał stać się "Overly Attached Fan" i to nie tylko dla tej gry. Będę spamował Ci skrzynkę, GG i hooy wie co. Dopytywał się jak CI idzie i czemu nie pracujesz. Wszystko po to żeby gra została skończona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuję cały czas :)

przejście gry zajmuje już mi mniej niż 15 minut, z tym, że ja każdy lvl przechodzę bez straty hp, ew. raz oberwę więc dla was będzie to z 20 minut co też już jest dla mnie niezłym wynikiem

został mi ostatni level do zrobienia z etapu happy hill, będzie w nim drugi mini quest, a po tym 3 etap na latającym steampunkowym statku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...