Skocz do zawartości

Zombie-Sraczka (moja pierwsza gra, sprzed 2 lat)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tytuł: Zombie-Sraczka

 

Gatunek: nie wiadomo

 

Opis: jeździsz wstrętnym niezniszczalnym autem i rozjeżdżasz hordy zmarłych. Gra powstała w 2010 roku, gdy miałem jeszcze gorsze pojęcie o GM niż teraz. To był tylko test moich umiejętności, który chyba mnie dosyć zawiódł xD (wiem, data modyfikacji 2012, ale to dlatego, że grę znalazłem w .gmk)

 

Download: https://gmclan.org/up7193_4_Zombie_Sraczka.html

Rozmiar pliku: 4mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
że co, proszę?

Fabuła:
<opluty monitor>

Grafika:
hłe hłe

Muzyka:
pustka

Screeny:

dobrz
4hbsdr.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak sporej ilości drobnych szczegółów w tym dwa poważne.

 

- Zbyt mała rozdzielczość - nic nie widać

- Po dłuższym "graniu" bo raczej tego tak nie nazwe robią się zbyt duże spadki, wiesz czemu? Obiekty się tworzą ale krew i resztki mobów nie zanikają i nie znikają z mapy jak ślady np opon w niektórych grach

- Grafika krwi jest dosyć fajna i te dźwięki, bez muzyki się przeboleje.

- Sterowanie jest dosyć dziwne, chociażby zastosować speed +=0.5 niż nagłe np speed = 3

- Rakiety latają tak że nie wiem gdzie, namierzam zombiaka a pocisk leci zygzakiem po pijanemu.

- Jest troche tego dużo ale nie chcę się przemęczać, i krytykować bo wiem że wkład w to wsadziłeś niewielki. Tak więc moja ostateczna ocena to 2.5 \ 10 a jeśli skala ma max 5 to 0.5 \ 5

Powodzenia przy dalszych może i dużo lepszych gierkach. Wiesz na szybko to i ja nic z produkcji nie osiągne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Spoko spoko, możecie to krytykować dowoli, mam wywalone ;D. I nawet z tego co pamiętam ta "gra" nie została nigdy ukończona, więc jest to tylko namiastka tego, co dawniej chciałem stworzyć ;). A poza tym takimi projekcikami już się nie zajmuję. Mógłbym co prawda zrobić re-make tego i w sumie mogła by wyjść niezła mini gierka, ale po co? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...