Skocz do zawartości

Stork Factory


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NIE, NIE NATCHNĄŁ MNIE ANI TROCHĘ SLENDER. Tak naprawdę kiedyś z moim kolegą ( z pół roku temu) graliśmy razem na serverze w Gmoda na mapce z ciemnym mrocznym lasem. I rozpoczęliśmy naszą zabawę, tzn. on wziął sobie model spalonego gościa (taki prosto z pieca) i szukał mnie po tym lesie. Naprawdę, wrażenia niezapomniane, więc uznałem, że mógłbym zrobić z tego oddzielną grę.

 

Mapa na 100% Slender Forest też grałem z bratem ale za pomacą skryptowania sam stworzyłem slender man'a

 

A co do gry :

 

- lubię horrorki więc czekam ,

 

- głowy tych NPC (czy potworków) fajnie wyglądają (przypominają tytułowe Worms'y ale tak troszkę)

 

- mam mały pomysł na tytuł gry ale to już najwyżej na priva ci wyślę ;)

 

Narazie tyle bo niegrałem ale gra zapowiada się ZAJE*****CIE (Koniec kropka ->).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mapa na 100% Slender Forest też grałem z bratem ale za pomacą skryptowania sam stworzyłem slender man'a

 

A co do gry :

 

- lubię horrorki więc czekam ,

 

- głowy tych NPC (czy potworków) fajnie wyglądają (przypominają tytułowe Worms'y ale tak troszkę)

 

- mam mały pomysł na tytuł gry ale to już najwyżej na priva ci wyślę ;)

 

Narazie tyle bo niegrałem ale gra zapowiada się ZAJE*****CIE (Koniec kropka ->).

 

Stary, minęły 2 lata od pierwszego postu, trochę się nazmieniało, a właściwie cała fabuła się wywróciła do góry nogami, cały zamysł, całe wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nie sądziłem, że komuś się będzie tam chciało zaglądać. Prawdę mówiąc zapomniałem w ogóle o pierwszych stronach

edit: a mapa rp_apocalypse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak sobie myślę że ta studzienka też mogła by być 3D.

 

Tzn bardziej widzi mi się, by obiekty o dość ograniczonych bryłach robić w pełnym trójwymiarze i budynki. Jeżeli studzienkę ograniczyłbym do samego wydrążonego walca to no problemo, ale marzyło mi się jeszcze zadaszenie, które może nie tak trudno zrobić w 3D, ale mimo wszystko mam też wrażenie, że przeniesienie takich obiektów w trójwymiar trochę zabierze smaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zazdroszczę umiejętności w Blenderze. Nie pomyślałem by to robić prostopadłościanami w sumie, racja. Już robię w 3D :)

edit: better?

xljofd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no nie wiem, zobaczę jak to będzie wyglądać, ale nie jestem przekonany. Zaraz zedytuję ze zdjęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Urodziny 31 października, więc watpliwe. Mimo wszystko dzięki za te ciepłe komentarze. Zawsze jakoś bardziej motywuja do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To billboardy. A co do tego dymku, to wlasnie jak wspomniał wyżej Huder, czesc GUI ktore mialo w zamysle byc minimalistyczne, gladkie i niepixelowate. Dodam, ze jego wymiary sa uzaleznione od point direction od gracza, wiec jakbym blisko nie podszedl bedzie takich samych rozmiarow na ekranie. To bardzo popularny ostatnio niuans w grach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fabuła będzie prowadzona w trakcie grania, bez jakiś wstępnych słów. Cutscenki wolałbym by były prowadzone mimo wszystko bez zmian kamery bądź blokowania gracza. Pod tym względem chcę by było podobnie do Half Lifa. Swoją drogą napisy po części podpatrzyłem z HL2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła będzie prowadzona w trakcie grania, bez jakiś wstępnych słów. Cutscenki wolałbym by były prowadzone mimo wszystko bez zmian kamery bądź blokowania gracza. Pod tym względem chcę by było podobnie do Half Lifa. Swoją drogą napisy po części podpatrzyłem z HL2

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sorka, komputer był chory. Tutaj kolejna krótka melodyjka https://gmclan.org/up7193_8_cock_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...