Skocz do zawartości

Stork Factory


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, nie przeginaj. Jak dalej będziesz tak wpierniczał jakieś nagrobeczki, krzyżyki, może jeszcze dodasz zwłoki ludzi i szkieleciki? Nie przeginaj...

Zajmij się gameplayem, potworem, i przede wszystkim zrób tą poświatę widoczną na 1 screenie.

Dekoracjami możesz przecież zająć się później. >.<

 

PS.

Ten dąb ci całkiem fajnie wyszedł :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

ja wiem, że spore to skupisko, ale to tylko dla tego, że ten lasek to room testowy. W grze wszystko będzie pięknie rozłożone.

 

ps. myślę nad stworzeniem prostego generatora mapy, by gra nigdy nie była taka sama :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@UP: Miastowy pewnie ^^. Masa jest w lasach opuszczonych cmentarzy (mieszkam 10 metrów od lasu, pół kilometra w głąb jest opuszczony cmentarz).

 

btw. gdzie raport?

 

edit: dobra, widzę. Nie wiem, pewnie któś nowy testował guziczki ;p

 

OK, zaktualizowałem trochę swój projekt. Jest w uploaderze (LASEK.rar), testujcie i gadajcie co do poprawienia, do usunięcia, bądź do dodania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oczyść te sprity ze zbędnych pixeli bo aż mnie ściska jak na nie patrzę.

 

Co masz na myśli mówiąc "zbędne pixele"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, już wiem co jest nie tak z drzewami. Są za proste, a to dla tego, że gdy zaczynałem projekt sugerowałem się lasem z Gnijącej Panny Młodej:

corpse2.jpg, ale mojej gierce do takiego efektu jeszcze długa droga. Póki co po prostu powyginałem trochę sosny. Co sądzicie o nich teraz?

ab7wzv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem co jest nie tak z drzewami. Są za proste, a to dla tego, że gdy zaczynałem projekt sugerowałem się lasem z Gnijącej Panny Młodej:

corpse2.jpg, ale mojej gierce do takiego efektu jeszcze długa droga. Póki co po prostu powyginałem trochę sosny. Co sądzicie o nich teraz?

ab7wzv.png

<33333333333333333333333333333333333333333333333

 

kocham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wiem czy nie byłoby lepiej gdybyś użył lepszej jakości spritów. Te pixelowe odstraszają.

 

Gra miała być pixelozą i taka pozostanie, a (jak z resztą pisałem wcześniej) zrobiłem to dlatego, że miałem problemy optymalizacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G96wc.png

Win XP SP3, Zintegrowana graficzna.

 

Edit: Gra zapowiada się fajnie. Sam miałem zamiar coś takiego w 3D zrobić dla zabawy. Zabierz się mości panie za gameplay. Z dźwiękami surround będzie ociekało ######stością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To jest jakiś żart? Jak możecie pisać, że to jest piękne/dobre/etc.?

Spoko, tak piszą tylko ludzie którzy mają podstawowe zdolności rozróżniania piękna od crapu.

 

Przecież to jest grafika z duuuuuuuuuuużej dziury

z dziury piękna i dostatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dobra, sporo marudzicie, więc już piszę AI dla potworka. Nie, on nie będzie tak cały czas wyglądać. Prawie cały czas będzie w większości niewidzialny. Jedynie widać będzie jedynie jego białka w oczach, czasem zakrwawione (ta krew będzie jedynym kolorem nie w skali szarości w całej grze), takie lewitujące białe ślepia.

4jkye3.png

PS. Byłem dziś na spacerku w lesie i sam zacząłem się bać przez mój własny projekt ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyze w 3D sa dobre, ale w takim razie takie tez powinny byc nagrobki. Po drzewach nie widac ze sa spritami, ale porownanie nagrobki-krzyze wypada slabo.

 

Jedyne co na razie cierpi to gameplay, moze nie warto sie tutaj na sile pchac w jakiegos survival horrora, czy strzelania do potworkow bo to zabije ten fajny klimat. Widzialem kiedys gre, w ktorej grales staruszka i przechadzales sie po cmentarzu, siadales na laweczce, ogladales zjawy i to byla cala gra - moze cos w tym klimacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Racja racja, sprite'owe nagrobki usunę. I nie ma się co bać : ŻADNEJ broni nie dostaniemy, choć nasunął mi się taki pomysł. Co powiecie na to, by nasz bohater miał ze sobą aparat, a nasz potworek byłby niewidzialny i mógłby poruszać liśćmi, gdy będzie się przez nie przedzierać? I np. po zrobieniu mu zdjęcia przez ułamek sekundy będziemy go widzieć, a zdjęcia będą się zapisywały w folderze z grą. Dodatkowo będziemy mieć ograniczoną ilość zdjęć np. z powodu jednej kliszy.

 

ps. dziękuję za 5 gwiazdek :**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...