Skocz do zawartości

Boriwia


Caporegime

Rekomendowane odpowiedzi

Gatunek: RPG

Opis: Akcja toczy się w tytułowej Boriwii (nie mam nosa do nazw, pewnie pójdzie do zmiany). Gracz dowodzi drużyną poszukiwaczy przygód którzy z tylko sobie znanych powodów opuścili rodzinny dom i wyruszyli by zdobywać skarby i sławę.

W naszej drużynie mogą się znaleźć nie tylko typowi wojownicy i tego typu bohaterowie, ale też zwykli ludzie jeśli tylko uda nam się ich namówić do podróży J będzie też kilka okazji do przygarnięcia pojedynczych potworów, z którymi na co dzień gracze będą się zmagali.

Gra nie ma głównego wątku fabularnego, za to w praktycznie każdej lokacji (których będzie od czorta i trochę) możemy znaleźć do kilku questów ? choć nie zawsze ludzie będą na tyle nas lubić żeby powierzać nam jakieś zadania.

Aaaa, no i teraz mniej przyjemne tematy. Grę obserwujemy od góry, poruszamy się po świecie kropką (może będzie coś innego) symbolizującą naszą drużynę. Odwiedzanie lokacji odbywa się poprzez wybieranie opcji w stylu ?rozejrzyj się po mieście?, lub innym razem ?rozpocznij oblężenie twierdzy? :D

Może nie będzie tak źle.

Autorzy:

Programowanie:
Caporegime

Fabuła:
również ja

Grafika:
przepraszam, jaka grafika?

Muzyka:
kto to wie?


Screeny:


http://img35.imageshack.us/img35/1954/screen3uyd.png
http://img256.imageshack.us/img256/7425/screen2qrr.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pokaż jak będziesz już miał docelową grafikę, bo to co jest na razie to takie liche

 

Może nie będzie tak źle.

Plus za bycie realistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen2qrr.jpg

niestety obawiam się, że takiej grze (i takiemu interfejsowi) i lepsze grafiki niewiele by pomogły

 

proponuję złożyć jakoś tę papkę w formę nieprzypominającą dzieła 9-latka, który dopiero co gma odpalił

 

powodzenia. daję 5 gwiazd żeby były 3, bo ktoś już jedną wstawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Caporegime zapomnij o jakiejkolwiek grafice z Google. 5-10 minut tracisz na szukanie obrazka który nie pasuje do niczego. Lepiej używaj jednokolorowych prostokątów. Mówię poważnie! Albo zacznij sam rysować. Ja też zaczynałem od niczego, i dalej twierdzę że nie umiem rysować, ale ostatnio wszystkie prace jakie wykonuję bardzo mi się podobają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że grafika to nie wszystko, ale na pewno jest ważna.

Bedziom: mam wybor postaci w zalążku, łażenie, początek odwiedzania lokacji, i w podobnym stanie podliczanie mocy drużyny. No i mnostwo pomysłow na cechy, zadania i lokacje :)

Musisz miec rację threef, przynajmniej grafiki będą ?spojne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dać świat totalnie od góry, przy czym lokalizacje to takie jakby "ikonki" 32x32 (czy ileś tam?). Ta izometria nie jest potrzebna.

A tak w ogóle, to lubię takie gry i jak ładnie to zrobisz to chętnie zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
pokazujeę żeby się znalazł ktos do grafiki :)

Prędzej by się ktoś znalazł jakbyś pokazał jak kończysz projekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli się uda, walka będzie w podobnym stylu.

 

Teraz potrzebuję waszej pomocy, a własciwie rady - skonfrontowałem plany z umiejętnosciami i nie wiem jak zrobic kwestię bohaterow. Czy mają miec jakies statystyki (przekonywanie, bron biała itd) czy może stały zestaw umiejętnosci indywidualnych ktore można rozwijac (dla przykładu u czarodzieja byłyby to zaklęcia)? Nie wiem co będzie bardziej pasowało, ale chyba się skuszę na drugą opcję. Ma to taką zaletę że będę mogł pominąc ekwipunek/ograniczyc go, bo taki wojownik na stałe mający szablę miałby wsrod umiejętnosci np cięcie i pchnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...