Skocz do zawartości

[Android]GYRO


Rekomendowane odpowiedzi

------WAZNA INFORMACJA!------

Gra zadna miara nie jest robiona w Game Makerze - w calosci jest napisana w Javie, z uzyciem frameworka libgdx:

http://code.google.com/p/libgdx/

 

 

Tytuł: GYRO

 

Gatunek: Arcade

 

Opis: Gra zostala juz opisana w dziale dema, link dla zainteresowanych: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=28778 .

Wlasnie skonczylismy robic ostatnie poprawki i wyslalismy apke do marketu, feedback od Was ktory otrzymalismy byl bardzo pomocny, nie wszystko wprowadzilismy ale mial duzy wplyw na koncowy wyglad gry :)

 

Download: http://goo.gl/t9lU4

img.png

 

Autorzy:

Programowanie:
Filip Loster

Reszta:
Paweł Piskorski

 

Trailer:

Trailer

 

Screeny:

01.jpg02.jpg03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 19. w rankingu, jakiś koks wbił 56892. Zajefajna gierka. Rozsławię ją na całą szkołę i będziemy bić rekordy, już mamy koksa od 20k na poziomie extreme w speedx to tutaj też może mu się uda .

Myślałem, że 5k to dużo :( .

 

Świetna gra. Moje gratulacje. 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koks to Pawel, odpowiedzialny za "reszte gry" :P

Nie ma dostepu do kodu wiec gra uczciwie - poki co twierdzi ze skoro to jego gra to ma prawo byc 1wszy na swiecie. Nie mam nic przeciwko zeby ktos mu to wyperswadowal...

 

Powinnismy dzisiaj wieczorem wypuscic malego updejta, pare bug fixow, pare tweakow i na prosbe graczy "pro mode" odblokowywany po zdobyciu 30tys punktow - pozwala od razu zaczac gre z mnoznikiem x25 i 10 tys punktami oraz na odpowiednio wiekszym poziomie trudnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajna mini-gierka, chociaż za dużych wyników nie wykoksiłem.

 

Przy następnej okazji wystawię 5/5 w google play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może 100 sztuk byłoby, androidowcy nie lubią płacić, przykładem jest jedna polska gra którą kupiło 100 osób a grało w nią 25tyś.

 

Twoja?

 

 

Ja właśnie specjalnie kupiłem sobie kartę prepaid w banku (20zł), żeby kupić odtwarzacz muzyczny na telefon (poweramp za ~16zł) bo bez przerwy z niego korzystam a piracić nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja korzystam z free aplikacji i gier only, nie ma to jak czekac 2 miechy aż bank mi wyśle nową kartę >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja?

 

 

Ja właśnie specjalnie kupiłem sobie kartę prepaid w banku (20zł), żeby kupić odtwarzacz muzyczny na telefon (poweramp za ~16zł) bo bez przerwy z niego korzystam a piracić nie lubię.

 

nie

http://antyweb.pl/nowa-polska-gra-na-andro...os-z-tym-zrobi/

 

reklamy można, ale ja jeszcze dorzuciłbym mikropłatności z jakimiś bonusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

GYRO 1.4

Czyli jak spędziłem wakacje

 

Nowa wersja GYRO właśnie pojawiła się w markecie, wprawdzie numerek zmienil sie tylko o 0.1 ale mysle ze ilosc pracy ktora weszla w ta wersje spokojnie kwalifikuje ja na conajmniej 2.x

 

Co sie zmienilo:

  • - Nowy tryb - Time Attack

- Od tej wersji wspolpracujemy z publisherem - Vivid Games, dlatego na poczatku gry pojawia sie tez ich logo

- Poprawilem grafike (zwlaszcza krawedzie wiatraka) oraz jej wydajnosc (znacznie)

- UI zostalo troche przemodelowane

- Doszly reklamy i inappy (jeden) - po wydaniu 0.99$ odblokowywuje sie tryb TimeAttack, nowe sety kolorystyczne oraz znikaja reklamy.

Time Attack mozna tez odblokowac zbierajac punkty w TapJoy-u, ale wtedy reklamy pozostaja

 

Screeny:

Ekran glowny praktycznie bez zmian (tak, sa tam kropki ale na screenie sie nie zalapaly :/)

g1.png

 

Nowy ekran z ranga gracza - range nabija sie suma najwyzszych wynikow, z arcade i time attack.

Do tego zapisywane sa rozne statystyki, takie jak ilosc zebranych kropek, czas gry, itp:

g2.png

 

Nowe sety kolorystyczne (wstepnie odblokowane sa tylko dwa, reszta dopiero dla posiadaczy gyronaut packa)

g3.png

 

Ekran wyboru trybu, planujemy jeszcze dodac pare elementow do gry, wiec kafelkow pewnie jeszcze przybedzie.

Dodatkowo zamiast pro mode, wprowadzilismy "checkpointy" ktore dopasowywuja moment zapisu gry do umiejetnosci gracza.

Dla uposledzonych graczy zalaczylismy tez obfite tutoriale.

 

g4.png

 

No i nowy tryb, Time Attack - obrecz dookola pokazuje czas do konca gry. Gra trwa 90s. a poziom rosnie i maleje wraz z aktualnym mnoznikiem.

 

g5.png

 

Podstawowa gra jest dokladnie taka sama jak wczesniej, wiec dla osob ktore nie chca placic nic nie ubylo. Nawet wiecej, teraz maja one dodatkowo wyswietlane na spodzie ekranu atrakcyjne graficznie bannery reklamowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, gram, ale aktualizacji nie pobieram. Bo po co mi reklamy jak sama gra się niewiele zmienia. jeden tryb i kolorki to z mało żeby zapłacić.

Nie musisz się martwić 'Time Attack' też nie jest za darmo, odblokowujesz go wraz z kolorami; teoretycznie niby możesz go odblokować zaśmiecając telefon przy pomocy tapjoy.

 

 

Mam propozycję zmiany: Niech schematy kolorystyczne odblokowują się wraz z postępem (oczywiście wymagania na tyle wysokie, by większość zdołała, odblokować jedynie połowę), a za pieniądze odblokowanie wszystkich oraz możliwość definiowania własnych schematów kolorystycznych.

 

Ciągle mnie zastanawiają uprawnienia wymagane w aplikacjach na androidach, po co wam np. wiedza z jakim numerem rozmawiam?

Co ciekawe, w jednej z najlepszych gier jakie mam na androida jedyne co mają to sprawdzenie czy zakupiłem ją, czy korzystam z darmowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...