Skocz do zawartości

Chinski Kucharz


T-800

Rekomendowane odpowiedzi

moglbys mi podac przyklady tego typu gier odbywajacych sie na morzu z bohaterem kucharzem, bezkrawą rozgrywka itd..itd wiesz o co chodzi. Dzieki.
Jej. Bitwy statków. Gracz uzbraja statek w działa, wzmacnia go. Jego zadaniem jest pokonanie innego statku - losowo generowanego, ewentualnie wybierany jeden z gotowych. Celem jest wysadzenie pokładu kucharza w powietrze. Walutą mogą być ogórki, ewentualnie może to być jakiś powerup.

 

Pomysłów do groma, robić nie ma komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Ty jak rozumiesz słowo "bug"? Z ciekawości.

Rozumiem je tak, jak powinno być rozumiane, tj. przeczytałem kiedyś definicję tego pojęcia i tyle.

 

Po pierwsze, nie wspomniałeś drogi T-800, że to ma być popularna gra.

Po drugie Kapitan Pazur to klasyka platformówek na PC :) .

Po trzecie spełnia twoje kryteria.

Po czwarte jest grą od Monolith Productions, odpowiedzialnych za gry takie jak FEAR, FEAR 2 czy Aliens vs Predators.

 

Gdzie widzisz problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, starszy (no moze troche mlodszy od Tymona) uzytkownik sie wypowiada.

 

Chciabym uzyc tej gry jako przykladu, dla uzytkownikow programistow. Rozumiem, ze weny na 24 godzinna gre w lidze, zawsze jest sporo, bo w koncu wiadomo ze sie duzo nie musimy meczyc, dlatego codziennie skladam w ofierze 2 dziewice Dark Maximalowi, bo pomysl jest na prawde dobry. Wiec z tego co widze, prosze was i blagam, zamiast nastepnym razem robic gre na lige, gdzie nie czesto sa nagrody, odlozcie sobie tej weny na bok, i czekajcie na nastepny OxGames konkurs. Wasze 48 godzin, czystej, profesjonalnej pracy ma taka szanse, ze glowa boli. Ale i tak w porownaniu do mnie nie mozecie sie porownac, jesli bym bral udzial w konkursie, zajal bym pierwsze 4 miejsca. Jednak nawet ja sie nie moge porownac do copoconaco, ktoremu by specjalna osobna nagrode dali, za sam udzial.

 

Smiejecie sie pewno z tego, ze jestem taki pewny siebie. Jaki ja Prze_As, czy bigshark. No ale przeciez nie bez powodu, ktore to ja mam ogolne miejsce na lidze, 2gie czy 3cie? Moje mozliwosci w 5 minut, przerastaja wasze w tydzien. Heh.

 

 

 

Dobrze wiem, ze powod, ze jestem tak wysoko na tej liscie, to to ze w ogole oddalem gry. To ze potrafie dobrze planowac czas, czy ze jesli sie przyloze do czegos i zrobic to dobre, nic nie ma w zwiazku z moim sukcesem, i prosze, wez moje slowa do serca taxi, a tak naprawde nie tylko ty, ale takze i wszyscy inni twoi programisci:

 

Brawo, mile jest osiagnac sukces, jestem pewny ze twoja rodzina sie z toba cieszy. Gra jest studiowana przez jakas tam szkole? Jeszcze lepiej. Nie znaczy to NIC, dla np w przyszlosci twojego szefa, jesli zagra on w twoja gre, bo zobaczy okolicznosci pod jakimi wygrales.

 

Starszy uzytkownik skonczyl mowic. Teraz wasza kolej. Tak na marginesie, przydal by sie punkt w regulaminie, ktory mowi ze nie wolno sie chwalic "KLIKNALEM RAPORT". To jest po prostu chamskie, i antysocjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kliknąć w Ligę24, o bigsharku, chyba każdy słyszał. To był ten chyba co mówiło się o nim "w każdym temacie, o każdej porze, Bigshark ci zawsze dopomoże" czy coś takiego, tylko później coś tam zrobił i bana dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, przydal by sie punkt w regulaminie, ktory mowi ze nie wolno sie chwalic "KLIKNALEM RAPORT". To jest po prostu chamskie, i antysocjalne.

 

Tak na marginesie to przydalo by sie odrobine kultury na forum!

 

Sernat mozesz sobie darowac juz pisanie do mnie w tym watku.

Kilka razy pytalem o co ci chodzi z tą masą bugów.

Więc nie pisz juz do mnie swoich smutnych postów.

Spamerów olewam.

To jest forum o grach a nie o twoich nieudanych projektach z ktorych kazdy bylby najlepszy... gdyby tylko wyszedl poza faze marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie poziom ogólnie panującej kultury zaniżasz Ty, m. in. tym postem. Zrozum, nikt Cię już tu nie potraktuje poważnie ;) . No i szczytem kultury nie jest donosić na innych i się tym chwalić. To jest prostactwo.

 

Nie pytaj mnie o co mi chodziło z bugami, bo wystarczy czytać moje posty w całości.

To jest forum o grach a nie o twoich nieudanych projektach z ktorych kazdy bylby najlepszy... gdyby tylko wyszedl poza faze marzeń.

W ogóle mnie to nie rusza, bo nie mam nieudanych projektów :P . Wchodzisz sobie w mój uploader i ściągasz milionerów stworzonych w kilka godzin, a nie kilkanaście/kilkadziesiąt dni. Dopiero potem oceniasz moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie nie nakręcać sytuacji? To już przestało być śmieszne, a zaczyna być irytujące. Jak ty i Sernat przestaniecie odpisywać to taxi nie będzie miał czego komentować. Ja ze swojej strony obiecuję nie odezwać się więcej w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Napisal o slabym kodowaniu :) tylko ze ja sciagnalem nieopatrznie gre vantego o jakims facecie co chodzi strzela :) jest na mapie (he he ) drzewo co wyglada jak chmura i kilka kwadracikow ktore sa pewnie skrzynkami... i to cala mapa a fps osiąga u mnie ... cale zawrotne 50 klatek haha.

Ta gra bez wysilku wiec ze wszystkimi animacjami osiaga 100- 80 klatek ... i to mozna łatwo jeszcze podniesc....

Slabe kodowanie? na podstawie czego tak sadzi?? doswiadczenia :)

W takim razie co powie o antym i tej grze o ktorej mowie, a ktora jest nie tylko wyjatkowo brzydka ale nie ma zadnej fabuly a np: bohater zamiast chodzic to chyba fruwa , strzelajac nawet w celownik nie trafia :) tylko wygląda jakby sikał.

Mógłbyś podać cóż to za gra z tymi skrzyniami? Druga sprawa, że skoro nie za bardzo kojarzę to pewnie robiłem ją z milion lat temu, do tego ja nie mówię, że jestem dobrym koderem, ani nikt inny też tak nie twierdzi, cóż za niespodzianka, nie? :)

 

 

A chwalenie się zajęciem 2 miejsca (tylko dzięki grafie) w konkursie, gdzie startowały 4 prace jest śmieszne ;d

 

btw. jeeezu jak ja ci zazdroszczę taxi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) chwalenie się zajęciem 2 miejsca (tylko dzięki grafie) w konkursie, (...)

 

Jakbys umial liczyc to bys zauwazyl ze nawet gdyby kazdy z sedziow dal nam po 0 punktow za grafike, to i tak mielibysmy 2 miejsce pewne.

Wiec wez juz przestan plakac van anty, bo mam tego dosyc.

Gre o ktora pytasz (ta twoja) mozesz znalezc sam w swoim folderze, ja nie mam ochoty cie wyreczac w grzebaniu w tym smietniku.

 

Przedstawilismy gre zrobioną w mniej wiecej tydzien, wystarczy zobaczyc kiedy nawiazalismy wspolprace z Shil, pozniej kilka dni nic nie robilismy tylko zajmowalismy sie gra ktora, O DZIWO! zajela 1 miejsce w innym konkursie. (bardzo owieczkowa historia owieczki :) )

 

Chcesz oceniac czy pisac o czyms konstruktywnym to pisz normalnie jak czlowiek.

 

Nikt cie z nas nie atakowal, ale tez my nie pozwolimy być hajtowni bezzasadnie,

Jestescie zwyczajnie nieuczciwi, ale w tym momencie to juz mi nie zalezy, tylko niesmak pozostal.

reasumjac:

Gra zajela 2 miesce i z grafika czy bez ta pozycja bylaby nie zagrozona,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nikt cie z nas nie atakowal, ale tez my nie pozwolimy być hajtowni bezzasadnie,

:)

 

edit: (skoro już bez powodu wjechałeś na moją niepowiązaną z tematem grę)

To jest jakaś ultra wczesna alpha gry, którą sam kodziłem w c++, a programistą nie jestem.

Nigdzie się tą grą nie chwaliłem, nigdzie jej nie zachwalałem, ani nie twierdziłem, że jest dobrze zakodzona (a nawet pisałem, że się na tym nie znam).

Nie wiem po co w ogóle to oceniasz skoro widać, że to jakiś ultra wczesny prototyp, no ale rozumiem - na czymś trzeba swoje ego budować.

 

W sumie nie wiem po co to piszę, bo twój wjazd na te coś jest zupełnie bezsensowny ale w/e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chwalenie się zajęciem 2 miejsca (tylko dzięki grafie) w konkursie, gdzie startowały 4 prace jest śmieszne

Jacek i Andrzej się ścigają. Wygrał Jacek. Nazajutrz wszyscy usłyszeli od Andrzeja "We wczorajszym wyścigu zająłem zaszczytne drugie miejsce, a ta łamaga Jacek był dopiero przedostatni"

 

Koniec anegdoty, bijcie się dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...