Skocz do zawartości

Warlords


maciek012

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Warlords

 

Gatunek: RPG Top-Down

 

Opis: Warlords jest projektem rozbudowanej pod wzgledem silnika gra RPG 2D z widokiem top down. Nad silnikiem pracuje juz od kolo miesiaca. Silnik bazuje na przykladzie animacji szkieletowej autorstwa Kubu GM, silnik jest juz prawie na ukonczeniu wiec chcialbym go wam zaprezentowac. Grafika jest jaka jest, nie jestem pod tym wzgledem utalentowany wiec mam nadzieje, ze jakis grafik chcialby podjac sie wspolpracy ze mna, jesli nie to trudno projekt nie zostanie ukonczony. Gra miala by wielki potencjal, do rozpoczecia prac nad gra brakuje mi jedynie grafika ktory by zrobil dla mnie przyzwoita grafike. Uprzedzam to tylko silnik nie dokonca, dopracowany - moga wystapic jakies bugi wiec prosze mnie o nich poinformowac. Jesli spodoba wam sie silnik to prosze o kilka slow komentarza. System skilli nie dziala, ale wszystkie inne moduly dzialaja bez zarzutow - przynajmniej nie zauwazylem nic.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja (maciek012, maciekr1234), wykorzystano kilka przykladow i skryptow wszystkie wymagane creditsy w pliku.

Fabuła:
Brak fabuly- to silnik

Grafika:
Blizej nie okreslone

Muzyka:
Brak

Screeny:

screenshot118.jpgscreenshot120.jpg

 

Download: http://www.uploader.pl/?d=4F4288972

 

Nowy plik player.ini http://uploader.pl/?d=4F428CE52

 

Wersja 0.2.2: gmclan.org/up6503_4_Warlords_0_2_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

https://gmclan.org/uploader/7618/game_errors.txt

Mój error log. Legenda głosi, że można coś w tym czymś robić. To tak - ruszać się nie mogłem, atakować nie mogłem, dziennik to jeden wielki bug, plecak to jeden wielki bug, statystyki to jeden wielki bug, chyba jedyne co mi działało to był deszcz (naturalnie nie twój tylko z przykładu iRain)

 

Ale nieeee, nie ma bugów, tylko grafika potrzebujesz... Ta, wręcz pała potencjałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam, w miarę szybko się uruchomiło, a ja mam słabiutki komputer i wszystko powoli chodzi, więc akurat tu ładnie się zaprezentowało.

 

 

Kierowanie jest dziwne, nieintuicyjne, zwłaszcza PPM zakładanie zajeb:stego miecza, który i tak się nie założył. Animacja zabijania dziwna, ale to mały problem, pająk zabija się w sposób ciągły, naciskam i przyduszam go, a nie siepię mieczem, bo wtedy życie powinno ubywać mu bardziej skokowo, tak mi się zdaje. Ale jak się opanuje chodzenie, no to jakoś idzie, ekwipunek działa bez zarzutu, choć może lepiej byoby przeciągać i upuszczać miecz.

 

Deszcz robi kółka w bok od upadniecia kropli, a nie centralnie...

 

 

Fajne jest to, że paprotki się odginają przy dotknięciu ich. Dobrze się prezentuje okno NPC.

 

Ta gra, choć bardzo prosta na razie, wygląda jak dla mnie laika nieźle, bo jest spójna i w miarę płynna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wymienili to juz poprawilem, ale kazdy pisze ze duzo bugow a zadnego nie wymienil wiec nie wiem co mam do poprawy.

@up to silnik dialog napisany na szybko - nie mysl, ze sie tlumacze. Jak kiedys powstanie na tym gra to dialogi beda lepsze - na razie coz... Musze poprawic wiele bugow i dokonczyc kilka rzeczy, ale wam zawsze bedzie zle jak by sie czlowiek nie staral :)

 

Poprawilem wiekszosc bugow jakie wymieniliscie - tak mi sie wydaje, bylo by prosciej jak bym mial staly dostep do lacza internetowego. Dodalem pojawiajacy sie DMG ale nie wyglada to za dobrze ;/ Musze sie wziac za ruch potworkow, bedzie trudno ale jakos dam rade.

D&D w ekwipunku na razie nie bedzie, musze go prawie calego przepisac by dodac D&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
D&D w ekwipunku na razie nie bedzie, musze go prawie calego przepisac by dodac D&D.

 

Bo najpierw się wypisuje co chce się w grze zrobić, żeby potem w połowie całej nie przepisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze nawet nie spojrzales do mojego error loga.

Fajne. Jak sie robi taki error log?

swoja droga to ciekawe ze blad wskazuje na (chyba) ostatni element tablicy.... czyzby maciek012 zapomnial ze pierwszy element tabl to "0" ?

Zapisujac tablice 10 elementami ostatni to nr 9 a nie 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Fajne. Jak sie robi taki error log?

swoja droga to ciekawe ze blad wskazuje na (chyba) ostatni element tablicy.... czyzby maciek012 zapomnial ze pierwszy element tabl to "0" ?

Zapisujac tablice 10 elementami ostatni to nr 9 a nie 10...

 

Grasz, grasz, grasz, wyłączasz i ci się w folderze z grą robi error log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze nawet nie spojrzales do mojego error loga.

Spojrzalem, nie wiem co jest grane bo nie powinno sie tak stac. Co zrobiles ze tak sie stalo? Mi nigdy nic takiego nie wyskoczylo.

 

UPDATE Warlords 0.2.2

-Niewiele bledow poprawionych, pewnie mnie zjedziecie co zle i co niedobrze ale i tak wstawiam:) Zrobiony system skilli, brzydkie pokazywanie DMG nie da sie odczytac czasami cyfer - glownie pewnie wiecej bledow ale mi mozecie pomoc wytykajac je.

Download: gmclan.org/up6503_4_Warlords_0_2_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...