Skocz do zawartości

Rune Masters DEMO


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Dla ludzi, którzy nie są pewni czy zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze przygotowaliśmy wersję demo zawierającą część kampanii, 3 postacie oraz Classic mode. Weźcie pod uwagę, że sporo się jeszcze zmieni.

 

Grę można pre-ordernąć, więcej w tym temacie: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...t=0&start=0

 

Przygotowaliśmy małą promocję dla ludzi (Polaków only) narzekających na cenę gry (pomimo, że to raczej nic nie zmieni), 50% zniżki dla tych co się zgłoszą na naszym forum :)

 

 

LINK: Pobierz (47 MB)

 

TRAILER:

 

 

SCREEN:

 

screen-300x225.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że Cię nie ma to napiszę w oparciu o to co jest.

 

Mnie generalnie denerwuje doinstalowywanie bibliotek itp. w casualach, ale to nie Twoja wina i to nie to jest najważniejsze.

Bardziej mi się podoba styl ruszania runami w trybie "classic" niż w kampanii, trochę nieporęcznie się przesuwa tym wszystkim. Kolejna sprawa, to zdecydowanie brakuje jakiś extra bonusów, dodatkowe HP, runy są oznaczone, ale tak naprawdę nie wiem czy ich rodzaj ma wpływ na gameplay czy tylko różni je sama grafika. Ja bym zrobił że z każdej rozbitej runy pojawia się liczba punktów, dodałoby efektu i wiadomo by było ile punktów jest za każdą rozbitą runę. Bardzo mi się nie podoba efekt "combo" taki sztywny, nie czuć mocy ( jakieś potrząśnięcie ekranem czy coś byłoby dobre + rozprysk napisu COMBO ). Interface moim zdaniem jest w ogóle nie wykorzystany, brakuje jakiś dodatkowych opcji, np. zbieramy skill i klikając na ikonkę zadajemy dodatkowe ciosy przeciwnikowi, albo spowalniamy jego czas na kolejny ruch, cokolwiek. No i tak jak napisałem brakuje efektów, po prostu wszystko jest mało dynamiczne. Z tych rzeczy które mnie drażniły, to była jeszcze muzyka podczas gry w trybie "classic", zajeżdżało trochę jakby techniawą, a moim zdaniem powinna to być fajna jakaś lekka nuta, tak aby umysł mógł spokojnie pracować nad kombinowaniem z tymi runami :)

 

Trochę ostro, ale szczerze. Jednak mimo wszystko grafika bardzo mi się podoba, ładnie rysujesz i fajnie to wygląda, może mogłoby trochę więcej się wszystko ruszać, grafika run też jest bardzo ładna i do tego się nie przyczepie.

Jestem pewien że jak posiedzisz jeszcze trochę nad projektem i doszlifujesz pewne rzeczy, to będzie super casualik. Silnik działa bardzo dobrze, także główny fundament masz dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

E tam, po tym co już w ciągu ostatniego roku usłyszałem to to żadne ostro nie jest, a właśnie z drugiej strony ^^

 

Ogólnie to lepiej jakbyś zwrócił większą uwagę na story mode, bo nad klasykiem się za bardzo nie skupialiśmy jeszcze. Muzyka w klasyku, hmm, no niestety nam się taka właśnie podoba, bo jest dynamicznie i trzeba się spieszyć, nie ma czasu na "kombinowanie z tymi runami" :D

 

Dzięki :)

 

 

@Wojo: niestety rysując je cały czas się rozwijałem przez co każdy inaczej wygląda, będą przerysowane jeszcze raz w jednym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
"I tak tego nie skończysz" ;P

A tak na serio to fajne puzzle ;)

A tak na niby to fajny feedback ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kampanii to wieje dla mnie nudą. Jedyna gra zasługująca na mój szacunek z match-trójek to Saqquarah. Jak dla mnie pusto,nudno i nie ma tego czegoś co by wciągało. Mocno subietywna opinia ale myśle że da ci kopa do dalszego rozwoju. Co do silnika to mam dziwne wraźenie że mi w Classicu czasem muzyka zwalnia i tnie na particlach troszke a wcale takiego złoma nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co do kampanii to wieje dla mnie nudą. Jedyna gra zasługująca na mój szacunek z match-trójek to Saqquarah. Jak dla mnie pusto,nudno i nie ma tego czegoś co by wciągało. Mocno subietywna opinia ale myśle że da ci kopa do dalszego rozwoju. Co do silnika to mam dziwne wraźenie że mi w Classicu czasem muzyka zwalnia i tnie na particlach troszke a wcale takiego złoma nie mam.

Co do pierwszej rzeczy to dokąd doszedłeś, pokonałeś chociaz grey wolfa i zdobyłeś pierwsze zaklęcie? Kopa żadnego nie da, bo opinia bez żadnych argumentów, wskazówek jest useless dla mnie. Niby co bym miał poprawić na podstawie twojego posta.

 

Co do drugiej sprawy to wiem, u mnie też tak jest, będę musiał namówić waxxa, żeby kiedyś siadł do optymalizacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pograłem dobre dwie godziny, może pograłbym dłużej ale utknąłem.

Powiem, co mi się podoba/nie podoba i czego mi brakuje. Wiem, że to wersja alpha ale najwyżej ignorujcie rzeczy nad którymi będziecie jeszcze pracować.

No więc nie wiedząc jak gra działa wybrałem sobie wojownika. Później okazało się, że mag ma większe szanse na zwycięstwo ale maga nie było w wyborze postaci.

Brakowało mi opisów atrybutów pod czas gry i wyboru chara, więc na początku dodawałem atrybuty losowo, czego później żałowałem. Atrybutów według mnie jest za dużo, przez co ciężko zrobić wyprofilowaną postać. Tutorial całkiem spoko, ale magia jest wytłumaczona słabo. Zanim dowiedziałem się, że runy roślinne leczą było już za późno. Miałem 6 punktów do ognia T_T. Przeciwników do expienia jest trochę za mało później. Skill bomby trochę za mocyn. Priesta nie rozwaliłem, walczyłem z nim ze 20 razy. Nie mogłem już expić bo tylko on mi został i utknąłem. Będę grał jeszcze raz tym razem wszystko będę dodawał do run roślin i tych żółtych. Leczenie priesta jest za mocne. NIGDY pod czas gry nie miałem sytuacji, że zabrakło mi many, chodź miałem jej tylko max 20. Więc czary są zbyt częste. Jeżeli mam każdą szkołę magiczną to właściwie używałbym tylko magii.

 

Tryb klasyczny, prócz tego, że nie jest zbytnio klasyczny, ma fatalną muzykę, to jeszcze zawiera błędy. Jeżeli bardzo szybko zamieniam bloki a ruch jest błędny, to zanim zdąży się cofnąć na poprzednią pozycję mogę ruszyć innym kamyczkiem.

ups.jpg

 

Będę jeszcze męczył priesta i go rozwalę!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do muzy - nam sie podobala z uwagi na jej dynamizm, ale pomyslimy nad tym jeszcze skoro tyle osob zglasza uwagi.

Co do priesta - to jest tak pierwszy trudniejszy przeciwnik i trzeba sie pomeczyc troche. Najlepiej pojsc w bombe jak chcesz go rozwalic :P

Wpływ STR do zwykłych ataków będzie zwiększony. Buteleczki many będą odnawiać po 1 many, za to będzie pasywny regen.

 

Dzięki serdeczne za test.

Jakieś ogólne wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wrażenia. Jest pozytywne. Idziecie na pewno w dobrym kierunku. Trzeba tylko wyeliminować element frustracji. Na pewno przydałoby się doświadczenie po przegranej, jakieś 20-25% tego co możnabyło zgarnąć, żeby przypadkiem się nie zawiesić tak jak ja. I tak, żeby zrównać się z levelem priesta (on chyba ma 7lvl) musiałem 6 razy pokonać gościa level niżej.

Gra się bardzo fajnie i dziś wieczorem spróbuję zagrać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma wymagania? Bo ja mam taki szmelc:

256 MB Ram DDR1

1.7 GHz Procek (jednordzeniowy :D)

ATI Radeon 9600 PRO (chyba ma 512 MB albo 1 GB)

 

Jak na dobrych kompach się przycina to boję się, że mi się w ogóle nie włączy. :D

 

EDIT:

A laptop

512 MB Ram

1.6 GHz Procek

Jakaś tam zintegrowana karta graficzna ATI. ;P To jest Acer Travelmate 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że to będzie jakiś szajs, ale pobrałem, odpaliłem i nie sądziłem ze łączenie klocków moze być tak wciągające :o

Na początku nie kminiłem zasady "Action bara" i wściekałem się jak przeciwnik ruszał się wtedy, kiedy klocuszki mogłem ruszać ja.

Muzyka w classicu fajna, ale nie pasuje :c Brakuje mi "opcji" ( nie da się wejść, wiem ze to alfa ) i musiałem grać z uciętą dolną częścią okna gry. Ogólnie to jak dla mnie spoko giera i nawet bym ją kupił, ale wydałem już na coś innego :(

 

Będzie mozliwość gry z innymi graczami? Chętnie bym pograł z kumplem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

TO JEST EPICKIE

Myśleliście o jakiś wersjach pudełkowych? Albo chociaż okładce, żebym mógł sobie druknąć, wsunąć do pudełka i postawić na półcę? :D

Dodam, że macie już jednego kupcę.

 

Edit: Przy pierwszym uruchomieniu gra śmiga, gdy chcę włączyć drugi raz wyskakuje coś takiego:

rm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zaraz przeczytam cały feedback, powiem tylko, że promocja z 50% zniżki trwa do końca lutego, a o kodzik można się zgłosić w tym temacie: http://codedaemons.com/forums/index.php?to...msg4402#msg4402

 

 

EDIT: dzięki wszystkim co przetestowali, na Priesta polecam levelować w Wisdom (WIS), obrona magiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...