Skocz do zawartości

Rune Masters: pre-order i trailer


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
rmpromocropped.jpg



After almost a year of a hard work we are more than happy to announce that Rune Masters is now available to PRE-ORDER.

pre-order.png
more info about the game
Windows only atm, but it works fine under Wine


It's amazing how much progress we've made recently. Standards have gone up higher and pace of work has increased when we finally saw a light in the tunnel trying to motivate us that this work will pay off. And here we are! Several concept ideas, few mechanics testes, few graphic assets version and after all of this we made it. And we made it big.

We think that our look at match-3 gameplay is something really rewarding. Fast-paced realtime battles with a need to use merely two buttons does wonders and makes the game really enjoyable. On top of that add cool graphics with vivid effects and sfx and the game is just flowing on your screen. The depth we added with an RPG system makes the character progression something really desirable and you seriously want to level up and fight with better enemies!

What can I say - I'm very proud that we all met here on the finish and after all the problems we have a product that is on a way shorter road to complete whilst being already damn fun. Hope you enjoy it!





02-12-4-300x225.jpg 02-12-2-300x225.jpg





A jeśli ktoś nie rozumie to w skrócie:
Po prawie roku ciężkiej pracy z przyjemnością ogłaszamy, że RM jest już dostępne do pre-orderowania :)
Może jakoś później znajdę czas na przetłumaczenie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Cinders pre-order kosztuje ponad 80 zeta ;)

 

Niestety ciężko się przystosować do polskiej waluty, to po prostu 10 dolców dla większości ludzi.

 

Druga sprawa, ze jakby było nawet 20 to nikt by nie kupił, wrzucam tu jako ciekawostka, nie spodziewam się, żeby chociaż jeden Polak pre-ordernął (ani później kupił fulla) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

But you won't :)

 

That's the problem, if someone won't buy a game for $10, he won't buy it for $5. Pirates gonna pirate

 

 

Uwaga, bonus dla tych co narzekali, tajna promocja, za połowe ceny, ktoś chętny? :) Nie, bo cena nie ma znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za takie coś ? Litości.... gra nie wygląda źle ( jak na standardy GMclanu) , ale wątpie, że tak wysoka cena kogoś zachęci.

wrzucam tu jako ciekawostka, nie spodziewam się, żeby chociaż jeden Polak pre-ordernął (ani później kupił fulla) :/

 

+ za dystans i racjonalne podejście do sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za takie coś ? Litości.... gra nie wygląda źle ( jak na standardy GMclanu) , ale wątpie, że tak wysoka cena kogoś zachęci.

Gra pójdzie głównie za granice i myślę, że tam znajdą się jacyś chętni na to za JEDYNE 10$

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dolców to za granicą każdy by się skusił. Tu nie więc zmniejsz cenę do 30 zł, ale najlepiej do 20 zł. (będzie na 99,99% większy zysk, bo wtedy ktoś może kupi)

MISTRZ MARKETINGU

 

(przypomina mi to listy do CD-Action typu "dorzućcie 500 stron, dajcie CoD4 na płyte i obniżcie cenę do 2zł" : P )

 

Brzydkie menu oraz ekran wyboru postaci, nie pasują do grafik jakie można spotkać w czasie rozgrywki.

Jedyne, co mi nie pasuje tutaj, to ten koleś co nas uczy w tutorialu. Reszta ładna

 

Opcjonalnie zarabiaj na reklamach i stań się bogaty jak baca. ;D

I to dobry pomysł... przynajmniej zarobki mogą być wyższe niż przewidywane "zerowe" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się sprzeda. Gra nie wygląda źle ale nie zachęca zbytnio. Mam na myśli brzydkie tło wybierania postaci i te dymy za nimi. Ogólnie za bardzo wyprzedziliście się z dystrybucją. Mam rozumieć ,że to nie jest wersja oficjalna ? Ponieważ jest tu wiele niedociągnięć. Myślę ,że gra nie zyska większej popularności. Chyba ,że dostanie się na steama i wraz z pre-orderem otrzyma się czapkę czy inny śmieć do team fortress 2. No cóż taka jest rzeczywistość i trzeba zachęcić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W trailerze najbardziej mnie rażą te rysunki postaci przy wybieraniu

one są jak szkice i ciężko mi myśleć o tej grze jako o profesjonalnej

 

tła są za to bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W trailerze najbardziej mnie rażą te rysunki postaci przy wybieraniu

one są jak szkice i ciężko mi myśleć o tej grze jako o profesjonalnej

 

tła są za to bardzo ładne

Wersje alpha mają to do siebie, że nie wszystkie w nich elementy trafiają później do finalnej gry :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, chyba troszkę za szybko się szarpnąłeś na pre-order :) Ja bym zrobił tak jak TeeGee, czyli wypuścił demo ( kilka poziomów ) i doszlifowywał mając w kieszeni już opinię graczy.

Jeżeli chodzi o moje odczucia to powiem tak: Grafika jest bardzo ładna, ale czegoś brakuje ( może więcej animacji? ), no i nie do końca podobają mi się efekty zniszczeń itp. brakuję większej dynamiki, sypiących się kawałków, trzęsień.

Generalnie gra prezentuje się naprawdę spoko, ale czy wystartowałbym z nią w sprzedaż od razu? Chyba jednak bym poczekał...

 

Tak czy inaczej, życzę owocnej sprzedaży :D Zawsze możesz kilka groszy zejść z ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja bym zrobił tak jak TeeGee, czyli wypuścił demo ( kilka poziomów ) i doszlifowywał mając w kieszeni już opinię graczy.

TeeGee wydał demko dopiero z 2 tygodnie temu, i to też nie publiczne ;)

A pre-ordery już od dawna ma, problemw tym, że w te nasze demko nikt by nie zagrał, tak samo jak teraz nikt nie kupi :/

 

A tak nawiasem mówiąc to były zamknięte testy, z opiniami graczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...