Skocz do zawartości

Na dalekiej Ukrainie


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Na dalekiej Ukrainie

 

 

Gatunek:RPG 3D

 

 

Opis:

- Capo, przecież tu nic nie ma.

- Liczy się że to już Demko a nie Zapowiedź.

To znaczy, obiecałem demko na wczoraj, niestety mam spory problem z elementami 3D, chyba będę musiał przepisać wszystko do nowego projektu, ten nawiedziły złe duchy podmieniające tekstury. Ale teraz o fabule.

Jan Darnicki był poważanym szlachcicem zamieszkującym lewobrzeżną Ukrainę, dopóki jego dwór nie został zajechany przez bandę Kozaków pod dowództwem Maksyma Wariuszki, sławnego gwałtownika i bandziora. Nasz bohater jednak nie zamierza dać sobą pomiatać jakiemuś przygłupowi z osełedecem na głowie, więc od razu podejmuje się odbudowy dawnej siły by zemścić się na Wariuszce. Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem po zagonie kozackim cały majątek Jana stanowi mały dworek ogrodzony lichym ostrokołem.

W grze na razie możemy rozwijać postać, kupować nowe ciuchy i broń, naprzykrzać się sąsiadom (w końcu szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie), i oczywiście zwiedzać spory kawał Ukrainy - miasta, wsie, stepy, groty, przyjdzie też popluskać się w Dnieprze. Rozbudowa majątku i zaciąganie służby jest wpisane w wątek fabularny.

... znaczy, tak ma być. Aktualnie mam mały chaos, i jest niezliczona ilość funkcji - chodzenie, rozglądanie się, przełączanie akcji (na razie nie działające oglądanie i jeszcze mniej działający atak) rolką w dół, bieganie shiftem. Najważniejszą funkcją gry jest wyłączanie eskejpem.

 

Download:stąd bo GMklanowy uploader mnie nie lubi. Tera wrzuciłem na mediafire, nie wiem czy Wam też zawsze wykrywa tam trojana.

Rozmiar:41,19MB(łooo, dużo)

 

Autorzy:

Programowanie:
Caporegime, z dużą pomocą Waszą

Fabuła:
Caporegime

Grafika:
Ta, którą możecie podziwiać w demie jest z CG Textures

Muzyka:
Na razie nie ma :(

 

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wam serwer nie pasuje, jest dupny przycisk "POBIERZ" i pobiera, co prawda 60kbs/s ale jest.

Co nam nie pasuje?

 

Plik: na dalekiej ukrainie.rar

Serwer: zajęty.

Przyczyna: wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium.

 

Nie da się pobrać z free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Szabelka Regga robiona w photoshopie czy innym gimpie. A tekstury z CG, moim zdaniem trzymają całkiem dobry poziom, może ja je źle dobrałem.

Tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Download:stąd bo GMklanowy uploader mnie nie lubi

Rozmiar:41,19MB(łooo, dużo)

tamten uploader też Cie chyba nie lubi :/

serwer: zajety
Przyczyna: wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium.
ilość pobran: 2

 

co szkodzi podzielic na 2 party i zaladowac na gmclan???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwszą rzecz jaką zauważyłem to ta słaba trawa. Masz dobrą teksturę ale nie potrafiłeś jej dobrze wykorzystać.

Jest zbyt rozciągnięta na tej ziemi i przez to wygląda jak kupa kleksów.

2. Jeszcze te nakładające się na siebie textury ( widać to na trawie )

3. Coś jest nie tak z perspektywą, ma ona za duży zoom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, zamiast po prostu ciapkać trawę to zrobię rysowanie kwadratu nieco mniejszego niż tekstura.

2. Widać przez to rozmycie, jak zrobię to z punktu 1. i usunąć rozmycie powinno być lepiej.

3. Cieszę się że nie tylko mi się tak wydaje, wstyd przyznać ale jeszcze tą sprawą się nie zajmowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestraszyłem się gdy zobaczyłem że JestiPrawi się napisał. No, ale nie jest źle. Też zauważyłem że przekładam chęci nad możliwości. To niby nie jest takie trudne, ale moje często giną gdy siadam go GMa :D

Na razie będę przepisywał 3D do nowego projektu, może po prostu usunąłem jakąś ważną linijkę kodu. Zastanawiałem się nad jakimś programem do tworzenia terenu (coś jak A New Home czy jakuś tak), poprawa w grafice byłaby na pewno spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...