Skocz do zawartości

City of Death Camorra [PL] + download


Camorra

  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie gra powinna być kontynuowana?

    • Tak
      8
    • Nie
      11
  2. 2. Jak wygląda system jazdy?

    • Do wymiany
      12
    • Polepsz realność (PS:wiem już jak)
      5
    • Może być
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Brak pomysłów, jedna z nich: City of Death Camorra

 

Gatunek: Wyścigowa, Akcji

 

Opis: Gra to nic innego jak mieszanka Need For Speed połączona z Grant Theft Auto. Grafika jest w 2D, za to posiada 3D czyli ulepszone 2D :) W grze będzie fabuła, w wersji testowej jest już zestaw misji, niestety tylko dwie. Policja jest "dziwna" nie potrafi się odnaleść. Pieszych w tej grze nie będzie, jedynie ruch drogowy do którego nie można wsiąść jak do prawdziwego GTA bo jest to mieszanka z NFS. Jest jedna broń, małe miasto, cięzki system jazdy wgrany celowo Na następne dni przygotowuje:

- Ulepszona Policja

- Nowe bronie

- Ulepszenie cyklu dnia i nocy które już istnieje

- Więcej, więcej misji

- Muzyka do menu

- Polepszone skrypty importu audio do gry, przez co ładowanie będzie szybsze

 

Wstrzymane:

- Więcej w ruchu drogowym zmian na ten czas nie będzie

- HUD

- Dodanie śmiercionośnych przedmiotów typu beczki, woda, a nawet coś nowego "Lawa"

 

Możliwe że będzie, ale nie koniecznie:

- Automatyczna aktualizacja <_<

- System poziomu doświadczenia oraz ulepszanie wozów

- Sklepy

- Przechodnie (raczej policja) :rolleyes:

 

 

Autorzy:

Programowanie:
mieszanka przykładów z Gmclan oraz pare pomysłów moich znajomych

Fabuła:
moja tak jak teksty

Grafika:
internet a tak dokładniej to i mój kumpel którego tu nie zobaczycie (nie ma konta)

Muzyka:
muzyka wzięta z NFS The Run

Screeny:

 

 

screenky.png

 

A teraz wersja testowa bez ograniczeń :)

Aby zagrać kliknij: <<<<>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczone lampy to masz zerżnięte z przykładu z yoyogames, rysowanie budynków też, więc nie gadaj. Szkoda że ściągnąłeś z GTA system poszukiwania.

Zazdroszczę za to zegarka.

 

E: no i powoli się ściąga.

 

E2: No i zagrałem. Szkoda że nawet sterowanie masz to samo, ale z drugiej strony widać że sporo się napracowałeś przy sprawach typu budynki, menu i mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie: oczywiście że ja.

Zniszczone lampy to masz zerżnięte z przykładu z yoyogames, rysowanie budynków też

A okienko z piszącym się tekstem z przykładów GMC. Nawet graficzki nie zmieniał, hłe hłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okienko z piszącym się tekstem z przykładów GMC. Nawet graficzki nie zmieniał, hłe hłe.

 

Nie zmieniłem bo postanowiłem że jest dość dobre a jak zmieniałem to wyszło albo za duża alpha albo za mała więc wole takie w przezroczystości

 

Zazdroszczę za to zegarka.

 

To tylko obraz 1024x768 który porusza się z view'em w postaci alpha, jego alpha rośnie o 0.010 co godzinę :)

 

A to jest dokładnie pokaz jak można zmodyfikować grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak wykorzystasz jakiś przykład, wypadałoby poinformować o tym w autorach (a nawet masz taki obowiązek)

 

Tylko problem w tym, że było tyle tych pomocy, poradników i przykładów że cały dzień bym autorów kompletował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Brak muzyki w grze, lampy na środku ulicy (wtf?), samochody wjeżdzające na siebie, brak zniszczeń, a to co jest to zlepek przykładów, słabo panie, słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak muzyki w grze, lampy na środku ulicy (wtf?), samochody wjeżdzające na siebie, brak zniszczeń, a to co jest to zlepek przykładów, słabo panie, słabo

 

Jest muzyka jeśli użyłeś rolki myszki :) Może słaba ale na start niech jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli grę zacząłeś robić dzisiaj

 

Nawet nie masz podstaw twierdzić ze to od dziś robię, to dobre 1,5 tygodnia bo czasu za wiele nie mam

tylko idzie do Nad czym aktualnie pracujesz?

 

Sugeruje się że inni zrobili recenzje jak ja i odwrotnie

 

Dzięki za ocene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grafika nie jest twoja, 90% tej gry to przykłady a muzyki nie ma... to co tu jest twojego?

 

Muzyka jest jeśli włączyć odtwarzacz rolką w górę? Pomocy (klawisz F1) też nie czytałeś? Toturialu też :) grafika to nic innego jak googlowe backgroundy gta oraz sprity

 

@EDYCJA:

Czuję że ten temat nie ma sensu bo to zwykłe kłótnie jeśli tak to mogę nazwać. Szkoda że nie mogę go zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak nie twoja.

Nie mam nic lepszego do roboty tylko siedzieć i nagrywać własne utwory muzyczne. Może jeszcze przyciski nie "moje"? Thx ale takiego twojego oceniania tu nie potrzebuję, chciałem jedynie oceny jak to wygląda co zmienić a czy powiesz że nie ma sensu tego robić czy jest to i tak będe to robił nawet jak założe "własne forum" typu gmclan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to. Toturial zamiast tutorial to na prawdę nie wielki błąd, lecz wkurzyło mnie to, że się z Ciebie wyśmiewali na shoutboxie. A ja próbowałem ci pomóc "na swój głupi" sposób. Przepraszam, ale taki już jestem. Poza tym camorra może spróbuj zrobić jednego w 100% własnego catch the clown'a niż grę pokroju gta. Sorry i jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic lepszego do roboty tylko siedzieć i nagrywać własne utwory muzyczne. Może jeszcze przyciski nie "moje"? Thx ale takiego twojego oceniania tu nie potrzebuję, chciałem jedynie oceny jak to wygląda co zmienić a czy powiesz że nie ma sensu tego robić czy jest to i tak będe to robił nawet jak założe "własne forum" typu gmclan

1. No tak, Bethesda też może ściągać meshe przedmiotów z Reiner Tilesets, nie mają nic lepszego do roboty.

2. "Jego oceniania tu nie potrzebujesz, chciałeś jedynie oceny"

3. Chcesz wiedzieć co zmienić? Wszystkie grafiki które nie są twoje. Fajnie że umiałeś zaadoptować do swoich potrzeb cudzą pracę, ale zlepek przykładów nie czyni cię programistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - graficzki i muzyczek nikt ci nie broni używać, z przykładów również możesz korzystać - po to w końcu są. Ale skoro jakieś 10% gry sam stworzyłeś, to czy jest sens w wystawianiu jej tutaj i podpisywaniu swoją ksywką? A rzucanie się z motyką na słońce oraz bedziomowanie w odpowiedzi na negatywne opinie nie umacniają twojej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee...?

 

Gra jest zlepkiem przykładów, tyle mogę powiedzieć.

Ty się w tej kwestii lepiej nie wypowiadaj ; )

Mnie osobiście jak na zapowiedź całkiem się podoba , jestem za kontynuacją .

 

Edit Jakby nie patrzeć korzystanie / wykorzystywanie przykładów to i tak pewien sposób nauki . To tak samo jak z rysowaniem - przerysowując gotowy obraz i tak się uczysz także nie ma co komu tego wypominać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...