Skocz do zawartości

EvoNet


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Platforma zwie się Vidi i udostępnia sdk GMowe i cpp, platforma udostępnia ficzery takie jak sprawdzanie legalności gry/aplikacji (klucze seryjne), ilość maszyn na jakich działa aktualnie dany user (w zasadzie blokuje odpalanie gry z tym samym kluczem seryjnym na więcej niż jednej maszynie), online gamedata (per klucz seryjny) dostępne na serwerze systemu (łączenie się z vidi online i pobioeranie/wysyłanie danych gry, takie jak trofea, medale, cokolwiek, co developer zechce), komercjalizacja projektu i sprzedaż/kupno online. Cicho i głucho, bo wystartuję z tym jak z bombą.

No co ja mam mówić, bawię się w sony :P

 

Konkurencja? :D

Huder: Na pewno nie będzie u mnie gier Seido-podobnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie lepiej tego jakoś po trochu nagłaśniać w czasie a nie tak z bomby?

Nie znam się na marketingu stąd pytanie takie :P. Bo mi się wydaje że takie ogłoszenia z bomby to bardziej się przyjmuje jak już marka jest wypracowana.

Lepiej, ale mało kto o tym wie z tego co można zaobserwować ^^

 

 

komercjalizacja gry na vidi jest opcja, wiekszosc i tak bedzie darmowa, bo jak zechce sie sprzedawac na tym gry, to b edzie trzeba przejsc quality assurance i dostac ocene, od ktorej zalezec bedzie, czy gra ma w ogole szanse sie sprzedac.

 

Ty będziesz tej oceny dokonywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Geco padło przez żałosne podejście autora do tematu

 

tak? po prostu uznałem, że nie ma sensu dalej pracować w tej społeczności

 

BTW

i wcale nie zaginąłem, dałem sobie po prostu spokój

 

EDIT#1

i widzę że to też padło, normalka

pracuję nad czymś innym, chociaż w tym kontekście, takie połączenie STEAM z Origin i Battlelog

ale więcej info już nie z tego konta, do widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie padlo. Przed wakacjami uzeralem sie z komputerem i ze szkola, w wakacje z wiadomych przyczyn dalem sobie spokoj, a od wrzesnia wzialem sie do pracy. Niestety nieco przecenilem swoje mozliwosci, i dlatego to sie tak przedluza. Poza tym dowiedzialem sie ze teoria i praktyka to dwie rozne rzeczy ;) Moge sie natomiast pochwalic ukonczeniem systemu antypirackiego tzn. instalacja, aktywacja i kontrola aktywacji w trybie online jak i offline. Niestety obecnie mam problem z API ktore jak na zlosc nie chce dzialac... Wiele juz zrobilem, i troche jest jeszcze do zrobienia, ale don't worry - evonet jest ciagle w produkcji :) Ogolnie to sie zastanawiam czy by nie poczekac na zarejestrowanie firmy i od razu wjechac z platnosciami, ktore pewnie beda obslugiwane przez moneybookers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nieco wyżej wyjaśniłem dlaczego tak to się przeciągnęło. Pamiętaj, że to nie jest moja praca, robię to wtedy kiedy mam czas, a jest tutaj więcej roboty niż sobie to wyobrażałem rok temu. Wiele rzeczy które w teorii działają, w praktyce sypią błędami na lewo i prawo. Myślałem, że się wyrobię - myliłem się, i własnie dlatego nie mogę teraz nic obiecywać (zwłaszcza w temacie płatności), poza tym że będzie skończone. Jak wdać zresztą, sam przypominam o temacie, także projekt jest dalej w trakcie tworzenia. Po prostu taki już jestem, za wysoko oceniam swoje możliwości, przez co potem prace się cholernie wydłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...