Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2011 Głosowanie - gra [anulowane]


Uzjel

CA 2011 Głosowanie - gra  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CA 2011 G?osowanie - gra

    • Seid 2 - Dyzmek
      24
    • Eugeniusz: Grzybobranie - Explosivo
      2
    • Nana Puzzle 2 - candy
      3
    • Warfog 2 - Uzjel
      25
    • Mystic city of Caveroon - LionX Dagger
      2
    • GROM 2032 - PKM
      3
    • Fall Of - Threef
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warfog 2 został zrobiony z czystej ciekawości, czy pomysł Wojzaxa jest w ogóle grywalny. Cały projekt zajął mniej niż dwa tygodnie, szczególnie że wszystkie grafiki były już gotowe. Naprawdę szkoda, że nie powstało nic lepszego, bo Warfog 2 nie jest zbyt wybitną produkcją. Jest zrobioną, dla czystej przyjemności w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś ze względów czysto estetycznych wybrałem Seida ;) . Warfog i tak ma już pewne zwycięstwo, a moim skromnym zdaniem Dyzmek więcej włożył w Seida niż Ty w Warfoga. Choć może to brzmieć komicznie :P . Żeby nie było, przy ocenie kierowałem się oczywiście tylko i wyłącznie samą grą, nie twórcą. Warfog grywalny dla mnie kompletnie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie długo powstaję parę nowych części w tym jedna moja

w tym jedna moja

Czytając Twoje posty, mam momentami wrażenie, że mój 5-letni bratanek ma wystarczające możliwości, by pójść za rok na studia inżynierii genetycznej. Nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny silnik S.E.I.D-A na którym powstał Seid 1 , Seid 2 , Seid 3-Sen na jawie , i gry od fanów Seid 4-in cage , i o gry o kurczakach agentach itp itd jest przerabiany powstanie na nim między innymi dwie nowe odsłony serij Seid ale kiedy nie wiadomo :-) . POZDRAWIAM DYZMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIM, KURWA PRAWEM wyniki są takie. Proponuję powtórzyć głosowanie, bo trolle i ten idiota Ignis głosują na SEIDA, który nawet nie powinien się tu pokazać, a reszta głosuje na Warfoga, żeby nie pozwolić trollom wygrać. Nana Puzzle i inne gry nie mają przez to najmniejszych szans na zebranie jakichkolwiek głosów. A ty dyzmek popatrz OBIEKTYWNIE na to, na jakim poziomie jest twoja gra w porównaniu do... wszystkich tutaj pokazanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni, choć uważam, że gdyby nie Seid to Warfog i tak by wygrał miażdżącym zwycięstwem. GROM to mało grywalny zlepek przykładów (choć z potencjałem), Mystic city of Caveroon jest grą jednej sztuczki, a o reszcie gier z zestawienia nie ma nawet co opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIM, KURWA PRAWEM wyniki są takie. Proponuję powtórzyć głosowanie, bo trolle i ten idiota Ignis głosują na SEIDA, który nawet nie powinien się tu pokazać, a reszta głosuje na Warfoga, żeby nie pozwolić trollom wygrać. Nana Puzzle i inne gry nie mają przez to najmniejszych szans na zebranie jakichkolwiek głosów. A ty dyzmek popatrz OBIEKTYWNIE na to, na jakim poziomie jest twoja gra w porównaniu do... wszystkich tutaj pokazanych.

Nie szalej waść. Myślałem że wszystko wyjaśniliśmy. NIE JESTEM TROLLEM jak i moi koledzy... Po prostu lubimy tą grę. Jak już mówiłem WarFog nie przypadł mi do gustu a Seid tak. Wybacz ale twoje wyzwiska nie zmienią mego zdania. Po prostu lubię gry dyzmka. A lubię to zagłosowałem. Nie traktuj tego tak poważnie... Ludzie...

Edit: I tak cię lubię ;x

Edit2: JOHNA DEJCIE NO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morro ale seid się podoba tym co ma się podobać a ty jesteś zwollennikiem warfoga każdy ma prawo lubić inną grę a ja będę stał za swoją grą i swoimi ludźmi , proste. Jestem im wszystkim wdzięczny i będę zawsze jak to przeczytają to się ucieszą bo lubią seida tak jak ja i chcą kolejnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morro ale seid się podoba tym co ma się podobać a ty jesteś zwollennikiem warfoga każdy ma prawo lubić inną grę a ja będę stał za swoją grą i swoimi ludźmi , proste. Jestem im wszystkim wdzięczny i będę zawsze jak to przeczytają to się ucieszą bo lubią seida tak jak ja i chcą kolejnych części.

Nie jestem zwolennikiem Warfoga ani innych obozów, które sobie wyimaginowałeś. Chciałem zagłosować na Nana Puzzle, ale sytuacja mnie zmusiła do Warfoga.

 

@ignis

Nie lub mnie, błaaagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...