Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2011 Głosowanie - gra [anulowane]


Uzjel

CA 2011 Głosowanie - gra  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CA 2011 G?osowanie - gra

    • Seid 2 - Dyzmek
      24
    • Eugeniusz: Grzybobranie - Explosivo
      2
    • Nana Puzzle 2 - candy
      3
    • Warfog 2 - Uzjel
      25
    • Mystic city of Caveroon - LionX Dagger
      2
    • GROM 2032 - PKM
      3
    • Fall Of - Threef
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I teraz inne gry nie mają ŻADNYCH szans bo trolle głosują na seida a reszta głosuje na warfoga 2 w celu nie dania trollom wygrać.

Głosowanie powinno być powtórzone.

Że co? Zagłosowałem na Seida bo (z szacunkiem dla Wojzaxa) wciągnął mnie bardziej od WarFoga. I Będę głosował na tego kandytata KTÓREGO JA SOBIE WYBIORĘ. Kaniec filma. I nie. Mimo tego, że tak mnie nie lubicie tawariszcze nie trolluję w tym momencie głosując na Seida. ;x

Reszta też nie trolluje zapewne. Nic nie będzie powtarzane i czy tego chcecie czy nie- mamy jeszcze szansę wygrać.

Chociaż... Mimo wszystko drugie miejsce też jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to nie jest glosowanie to jest wojna miedzy WARFOG-OWCAMI A SEIDO-LUDŹMI niech wygra lepszy ale sprawiedliwie a nie , fear play się liczy a nie oszustwa.

 

Przez przypadek dyzmek wydał się, że ma zamiar on wprowadzić politykę strachu na gmclanie po wygraniu wyborów, GŁOSUJCIE NA WARFOGA ALBO MAMY PRZESRANE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe nagrody to bardziej okazja do dopiekania sobie i rozdrapywania ran, niż uhonorowanie dobrych twórców. A przynajmniej userzy sprawili, że nie są tym czym być powinny. <_<

Zupełnie jakbym oglądał kłótnie na polskiej scenie politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mało błyskotliwe, hehe :P . Chociaż jak na twoje możliwości...

Dziękuję za uznanie i uwzględnienie mych niskich zdolności intelektualnych, "hehe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wiem co możliwości danego człowieka mają do jego "niskich zdolności intelektualnych", cokolwiek zwrot "niskie zdolności" oznacza :) .

Znów mój poziom intelektualny dał o sobie znać, w takim razie co masz na myśli przez "możliwości" jeśli nie moje "zdolności intelektualne"? Klawiatura nie pozwala mi czegoś bardziej błyskotliwego wpisać, krzywe palce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mój poziom intelektualny dał o sobie znać, w takim razie co masz na myśli przez "możliwości" jeśli nie moje "zdolności intelektualne"? Klawiatura nie pozwala mi czegoś bardziej błyskotliwego wpisać, krzywe palce?

Pisząc "możliwości" mam na myśli twoje możliwości. Ot, koniec zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...