Skocz do zawartości

Cubumorte - NIE PORÓWNYWAĆ DO MINECRAFTA!


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Cubumorte

Programowanie (choć bym tak tego nie nazwał) - Kiełbasa Krakowska

Muzyka - Ja i mój keyboard

pomysł - mój

____________________________________________________________-

Może i nie wygląda to za ciekawie, ale to tylko generator map. Gra ogółem opowiada o pewnym klocku, który musi przetrwać w świecie pełnym potworów robiąc forty, schrony itp. Gra ma już cykl dnia i nocy, zrobionego gracza, generator map jeszcze nie dopracowany, a potwory... mam tylko zrobionego dzika. Ogółem w grze będziemy musieli zabijać zwierzęta, by mieć mięsko i by regenerować sobie poziom życia. Potwory będą przychodzić w nocy. Czasem bardzo rzadko napotkamy takiego jakby bossa, czyli klocka ciemności. Będzie on zjawiał się i w nocy i w dzień. Pokonać go będzie można tylko za pomocą wyspecjalizowanych broni. Jeżeli się ich nie ma - trza uciekać! Po pokonaniu jego tak jakby wygrywamy grę. Schrony robić będziemy układając klocki kamienia. Nie trzeba ich wykopywać kilofem czy coś, tylko wziąć pojedynczo i układać. Sama gra natomiast prowadzona jest z lotu ptaka (fani GTA 1 i 2 są pewnie zachwyceni thumbsup.gif ).

 

PS. Nie ściągam od Minecrafta ani od Fortress 3D, pomysł na grę jest i tak bardzo stary.

 

screen (przedstawia tylko generator map):

 

6duzyv.png

Link do generatora:

http://www.wrzuc.to/xzJ8yFVA4n.wt

(by zatrzymać generowanie się mapy wciśnij spację)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest generator mapy, tylko byle jak ułożone bloczki.

Gra ogółem opowiada o pewnym klocku, który musi przetrwać w świecie pełnym potworów robiąc forty, schrony itp.

Jeśli mam nie porównywać do Minecrafta, to nic o tej grze napisać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja też tego nie mogę nazwać generatorem map. Poza tym to jest tylko taki jakby fundament pod generatora, który zrobiłem w niecałą godzinę, więc nie ma co liczyć na jakieś cudo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...